Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

mlk - widzę, że prace się posunęły mocno. Widziałem domek z ulicy, wczoraj o ile dobrze zerknąłem to już komin Ci kończyli z klinkieru :-)

tak! ale jeszcze nie miałem czasu wrzucić fotek robienia komina

 

POWIEDZCIE GDZIE KUPIĆ ŁADNE KRATKI JAKO ZAKOŃCZENIE KANAŁÓW WENTYLACYJNYCH NA KOMINIE??

 

A u mnie szaleje glazurnik :-)

 

super! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dana,

nie chce mącić Ci w głowie, ale ja przy projekcie zamiennym to musiałam przepisać pozwolenie na budowę, trzeba bylo złożyć wszystkie mapki i trochę to trwało :cry:

 

Co to znaczy "przepisać pozwolenie na budowę"?.... złożyć mapki? jakie? gdzie?.... coraz gorzej.....

kierownik na pewno będzie wiedziała..

mając projekt zamienny musiałam wystąpić o pozwolenie na budowę dla tego projektu, pisząc przepisac,miałam na myśli,że jest trochę łatwiej bo bazujesz na wzw wydanym dla starego.

kurcze mam nadzieję ,że nic nie pomyrdałam, w 21 dni od złożenia było gotowe nowe pozwolenie na budowę wg projektu zamiennego plus 14dni na ...(zapomniałam słowa -nabieranie Mocy)

ale można od razu z tym pozwoleniem do nadzoru.

Ale u mnie naprawdę były duże zmiany( dwa razy większy dom,zmiana elewacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dana, mam taka ulotke: Zaklad Uslug Stolarskich OMEN - schody drewniane, balustrady, tralki, parapety, blaty, listwy przypodlogowe, progi, cokoly, cwiercwalki, narozniki, uslugi z powierzonego materialu. Ufff. Tyle przepisywania. Nie sprawdzilem co to za firma.

Namiary: Majdan 88a, 795 15 85, 0-506 124779.

Daj znac jak przetestujesz :p

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivaldi to chyba nawet obok mnie jest ten zakłąd stolarski, prawdopodobnie będziemy tam robić schodki do pokoju obniżonego (nad dawnym garażem), ale to drewno. Ja potrzebuję metalowe słupki na balkon, coś w rodzaju:

 

_______________________________

IxxxxxxxxIxxxxxxxxIxxxxxxxxIxxxxxxxxI

IxxxxxxxxIxxxxxxxxIxxxxxxxxIxxxxxxxxI

IxxxxxxxxIxxxxxxxxIxxxxxxxxIxxxxxxxxI

IxxxxxxxxIxxxxxxxxIxxxxxxxxIxxxxxxxxI

--------------------------------------------------

IxxxxxxxxIxxxxxxxxIxxxxxxxxIxxxxxxxxI

 

powiedzmy, że jest to przód balkonu - I - słupki i coś łączącego na górze i na dole (czarne), x - deski. Więc taki stelaż jest mi potrzebny z metalu. A deski to już mąż wstawi. Kasa się skończyła i trzeba jakoś sobie radzić :)

Postraszyli podwyżką oleju i zatankowaliśmy, ale możliwe, że niepotrzebnie, bo już podwyżka rozchodzi się po kościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...