Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

Witajcie

Kilka dni temu dowiedzialam sie o jednej z chorych ustaw w Polsce.

2 lata temu kupujac dzialke zalatwilismy wszystko w energetyce w Otwocku. Zaplacilismy kilka tysiecy za projekt linii energetycznej, slup i wszystko co tylko bylo trzeba by podlaczyli nam prad. Jakis czas temu postawili nam skrzynke, poprowadzili do niej kable itp ale wstrzymywalam sie z protokolem odbioru by nie placic niepotrzebnie abonamentu za prad. Tydz temu zadzwonilam do energetyki by podpisac ostateczne papiery i dowiedzialam sie, ze w styczniu wszedl nowy podatek i mam doplacic 800zl. Skandal !!! Po 2 latach kaza mi placic podatek bo ustawa dziala w stecz. Tak mi wyjasnil kierownik w Otwoclu !!!

niestety mnie też to nie ominęło - chodzi o VAT :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mam pytanie, czy znacie może firmę GADIP (producent bram garażowych). Mieszczą się w Józefowie na Granicznej? A może ktoś z Was ma ich bramę? Czy mogę prosić o ewentualne opinie, komentarze.

 

Ja mam bramę Gadip, brama ok, ekipa zakładająca super ale przedstawiciela p. Żel.... to gonić :evil: .

 

Umówił się na termin założenia bramy i zapomniał przekazać to do firmy ( a akurat wtedy ekipy były wolne)miał być piątek,u mnie przygotowania w garazu zdjęte drzwi prowizoryczne i a piać trzeba je było zakładać :evil: , ekipa mogła być dopiero w środę akurat miałam tyle pracy, że nie mogłam podjechać, ekipa po skończeniu czekała na mnie ponad trzy godziny.

Równolegle zamawialiśmy bramę do moich rodziców do firmy, trzecią,dwie są od 2 lat w drugiej części budynku, ta miała być taka sama jak tamte ( obydwie są dwustronnie brązowe - standard u nich sprzed dwóch lat ) zamawiana brama jest duża 5m/3,5m miała być brązowa i :

1. przyjechała spóźniona o dwa dni a rodzice mieli dziurę ( akurat było zimno i deszczowo -folia nie pomogła )

2. przyjechała brama brązowo-biała ( biała od środka- zamawialiśmy brązową taką samą jak tamte ) zażyczyli sobie 500zł za dodatkowe malowanie bo u nich to standard taka biała- szkoda ,że wtedy nie mówił )

3. w rozmowie po zamówieniu, stwierdził,żebym się lepiej przyjrzała bramie bo ona jest brązowa :o , jak mu powiedziałam ,że jest biała, to powiedział ,że to brama do garażu więc po co robić sceny!!! :o :evil:

4. Akurat brama jest w firmie w tzw. komorze przyjęć i kolor biały to jak \###@ wszystko jest w brązach, nawet okna wymienione :evil:

5. Wykłóciłam się, w końcu dopłata wyszła 100zł, bramę zabrali na 5 dni ( znowu dziura )

6. Panowie nie chcieli połączyć mnie z szefem w sprawie reklamacji, powiedzieli, że szef jest dla Pani niedostęny :evil: , niedocenili mnie bo jakoś się udało 8) .

Mimo ppzeprosim itd wrażenie ogólne pozostało nie najlepsze!!!!

 

Może dodam,że wymieniliśmy drewnianą bramę 7 lat temu kupioną też u nich( zmieniliśmy strony ).

 

Podsumowując: kupiliśmy u nich 5 bram, jak dotąd nie narzekaliśmy , nawet chwaliliśmy serwis ( jeszcze automat od bramy wjazdowej jest od nich ) a tu takie traktowanie.

Oczekiwałabym czegoś więcej.

 

Bramy polecam ale tego Gno..a sprzedawce to gonić.

 

ale się rozpisałam ale jak mi się ten sajgon przypomniał :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Martta za wyczerpującą odpowiedź. Pana, o którym piszesz nie miałam okazji poznać, bo firmę tą znalazłam na Bartyckiej, a tam siedział taki miły starszy pan. To może podeślij mi na priva godność tego pana, żebym mogła ewentualnie uniknąć kontaktu z nim. Obejrzałam Twój album, ale zdjęcia bramy nie znalazłam. Mogłabyś je umieścić na forum? I jeśli możesz wyślij na priva wiadomość, jak Ci tą bramę wycenili. Jaki masz wymiar bramy i jaki rodzaj przetłoczenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martta, dziękuję za wiadomość na priva. I czekam z utęsknieniem na foto. Zaczęłam się zastanawiać nad tą firmą, bo mają większy wybór kolorystyki niż inne firmy i ich kolor złotego dębu pasuje do okien, do których się przymierzam. I chyba cenowo nie są najdrożsi, ale tu się nie będę spierać, bo nie mam wielkiego porównania. Porównywałam na razie z dwoma firmami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Juz za 3 tyg moja ekipa zaczyna budowe wiec musze przygotowac im plac. Poniewaz na czas budowy nie moge korzystac ze skrzynki elektrycznej , ktora mam na stale zamontowana w plocie poszukuje teraz wolnostojacej skrzynki na prowizorke. Moze komus z was zostala niepotrzbna po budowie to chetnie odkupie. Jesli nie to moze orientujecie sie gdzie mozna taka kupic i ile kosztuje?

Poszukuje tez taniego drewna ( moga byc jakies odpady) by ekipa zbila sobie z niego barak i skladzik na narzedzia.

Pozdrawiam wszystkich

Iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też zostało, martta, ale już chce mi się mieszkać, wtedy chyba mogłabym więcej zrobić na miejscu. A teraz jak się zajedzie na dwie godziny, to niewiadomo od czego zacząć i za co się zabrać. Jeszcze malowanie nam zostało salonu i holu i schodów, podłączenie pieca i zrobienie barierek na balkonie. Ogrodu nie mam ale mam kuchnię :) Zawsze znajdzie się coś, co przyniesie radość. :) Wam też życzę wielu radości :)

Zdjęcia prawdopodobnie będą jutro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda robił u mnie fachowiec polecony od Dany. Materiały kupiłem w Darco a instalację myślę, że warto wykonać samemu, przynajmiej teraz bym tak zrobił. 2 dni pracy i 1000 zł w kieszeni. Enzo jeśli chcesz tel. to prześlę na priva. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...