Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ale nas nie ma w tą niedzielę. Więc nie mogę was zaprosić :oops: :cry: :cry: :cry:

 

to może trasę podzielimy na dwa etapy: w tą niedzielę "zaliczymy" Józefów i okolice (czyli np. Miedzeszyn ;) ), a tydzień później Góraszkę? <- tam się dobrze jeździ na piwo do karczmy rzymskiej :)

taki podział będzie wskazany z uwagi na uczestnictwo dzieci w peletonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

ja w ta niedzielę to chyba bym dała radę

:) a w przyszła to nie wiem co będzie,

"wywozimy " młodego z babcią na wakacje i korzystając z wolności może sami gdzieś pryśniemy, więc u mnie przyszła niedziela to chyba odpada :cry:

 

No i to chyba bardzo ambitny plan odjechać wszystkich w jeden dzień, trzeba by etapami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dodałam parę zdjeć w albumie, Marta, specjalnie dla Ciebie, ale do domku też zapraszam :)

a jakimś link? chyba że album jest TYLKO dla Marty

 

wczoraj przeżyłem spory szok

a było tak:

rano przed pracą zajrzałem na budowę, krótko zlustrowałem obróbkę deskli czołowej, kosze i ucieszyłem się że mam już rynny

koło południa mieli dowieźć dachówkę, więc wieczorem liczyłem że już kilka sztuk będzie sobie leżało na dachu - przyjeżdżam koło 19stej i oczom nie wierze:

dekarze (6 chłopa) ułożyli prawie wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ponad 4 tysiące dachówek!!!!! :o :o :o :o :o :o

ekipa jest rewelacyjna!

 

mam śliczny kasztanowy dach :lol: :lol: :lol:

 

ps.

właśnie uświadomiłem sobie że zapomniałem o kamieniu węgielnym - Wy macie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dodałam parę zdjeć w albumie, Marta, specjalnie dla Ciebie, ale do domku też zapraszam :)

a jakimś link? chyba że album jest TYLKO dla Marty

 

Nie jest tylko dla Marty, kto chce, może zajrzeć. Klikasz w domek w stopce moich wypowiedzi (obok profilu) :)

 

 

Dana, dziękuję za wyróżnienie :D :wink:

fajne maski w pokoju syna, mój chciał na wojskowo i teraz muszę plamy porobić chyba ,że jakiś szablon z czołgiem znajdę, ja raczej plastycznie uzdolniona to nie jestem więc muszę szukać gotowca.

 

a w sprawie wizyty to na pewno wpadnę :D nie przepuszczę takiej okazji,

dam Ci tylko trochę czasu na zadomowienie się :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dzisiaj zakończenie roku szkolnego? Czy ktoś uczestniczy czynnie w tym świątecznym dniu? Coś mi się wydaje, że jestem tu najstarsza :) No ładnie :) Chyba teraz bardziej cieszę się z wakacji niż jak byłam dzieckiem. Wreszcie odpoczynek od uczenia się :)

Może dzisiaj przywiozą mi piekarnik, płytę i zmywarkę. Już nie mogę się doczekać :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę słonecznego i obfitego w posunięcia prac budowlanych, weekendu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...