Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Goracy weekend sprawil, ze grupa zamarla. Mam nadzieje, ze spedziliscie go tworczo na swoich dzialkach :lol: Ja skorzystalem z zaproszenia Pana Japana :lol: i dotknalem DGP! Mysle, ze warto zainwestowac troche gotowki w to rozwiazanie. I faktycznie wyglada na to, ze mozna to zrobic wlasnymi silami. Japan, badz naszym przewodnikiem w temacie!

Pozdrawiam grupe i mam nadzieje, ze od jutra - jak zasiadziecie w pracy do kompow - ruszy lawina maili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goracy weekend sprawil, ze grupa zamarla. Mam nadzieje, ze spedziliscie go tworczo na swoich dzialkach :lol: Ja skorzystalem z zaproszenia Pana Japana :lol: i dotknalem DGP! Mysle, ze warto zainwestowac troche gotowki w to rozwiazanie. I faktycznie wyglada na to, ze mozna to zrobic wlasnymi silami. Japan, badz naszym przewodnikiem w temacie!

Pozdrawiam grupe i mam nadzieje, ze od jutra - jak zasiadziecie w pracy do kompow - ruszy lawina maili.

 

taaa, prace na działce i inne obowiązki spowodowały, że nie zdążyłem odwiedzić Japana - przepraszam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po weekendzie. Owszem trochę zapracowany był i dlatego jestem zadowolony. :p

 

mlk właśnie zerknąłem w Twój album. Zdjęcie "Latające dachówki" REWELACJA :p Budowę podziwiam codziennie z drogi jadąc do Otwocka, Będę musiał w końcu zajrzeć, bo aż wstyd.. :oops:

 

W niedzielę wybraliśmy się z żoną i dzidzią na spacer do Emila i zaskoczył nas. :o Był właśnie po weselu i układał styropian na podłodze. TWARDZIEL :D

 

Tak przy okazji to PRZYJMĘ ZIEMIĘ jakby ktoś coś słyszał to proszę o info na priv. Dziękuję.

 

Od przyszłego tygodnia biorę urlop i mam nadzieję, że w końcu uda mi się zrobić GRILLA :))) Jeszcze Was powiadomię.

 

Pozdrowienia dla Wszystkich i miłego krótkiego tygodnia :-)

 

Ps. Dziś odczułem, że zaczęły się wakacje - mniejsze korki[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japan właśnie zerknąłem w Twój album. Zdjęcie "Latające dachówki" REWELACJA
Cieszę się arzesz, że album się podobał :D tylko jest mały problem :-? ......ja nie robiłem foto albumu :D a swoją drogą to prawda, że w końcu powinniście mnie odwiedzić z całą rodziną zapraszam.
W niedzielę wybraliśmy się z żoną i dzidzią na spacer do Emila i zaskoczył nas. Był właśnie po weselu i układał styropian na podłodze. TWARDZIEL
Fachowcy za tej branży mówią, że na kaca najlepsza praca.

mlk napisał:

taaa, prace na działce i inne obowiązki spowodowały, że nie zdążyłem odwiedzić Japana - przepraszam
- zaproszenie ważne bezterminowo :D Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po weekendzie. Owszem trochę zapracowany był i dlatego jestem zadowolony. :p

 

mlk właśnie zerknąłem w Twój album. Zdjęcie "Latające dachówki" REWELACJA :p Budowę podziwiam codziennie z drogi jadąc do Otwocka, Będę musiał w końcu zajrzeć, bo aż wstyd.. :oops:

 

W niedzielę wybraliśmy się z żoną i dzidzią na spacer do Emila i zaskoczył nas. :o Był właśnie po weselu i układał styropian na podłodze. TWARDZIEL :D

 

Od przyszłego tygodnia biorę urlop i mam nadzieję, że w końcu uda mi się zrobić GRILLA :))) Jeszcze Was powiadomię.

 

Pozdrowienia dla Wszystkich i miłego krótkiego tygodnia :-)

 

Ps. Dziś odczułem, że zaczęły się wakacje - mniejsze korki[/b]

tak - korki mniejsz! :) :)

 

zapraszam do mnie - będę wieczorem dziś, jutro i pojutrze

hmmm...grill... :) już lece marynowac karkówkę ;)

 

Japan -

dzięki!

 

Vivaldi -

ja zawsze jestem gotowy na rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lawy

 

kable kupowałam w Bargo w Michalinie przy torach( przed rondkiem jadąc od Wwy) i w sklepie elektrycznym w Otwocku po drugiej stronie torów za ZEWtem ok. 300m ( tam miał mój elektryk spory upust).

 

Skrzynkę na przełaczniki i duperele to w Otwocku sklep chyba na Wawerskiej ale nie jestem pewna bo jechałam dziwnymi skrótami

:o . Wawerska albo jakaś równoległa do niej :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża nowo otwarta hurtownia jest na Nadwiślańskiej 100 m od MarcPolu w kierunku Otwocka.

 

Tak ale tam kabel mieli 15% drożej niz w Bargo.

potwierdzam, chyba już kiedyś o tym pisałem

w Bargo zapłaciłem za taki sam kabel sporo taniej (zdaje mi się że róznica była większa niż 15%) niż na Nadwiślańskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Czy ktoś z Was robił przyłącze gazowe i/lub projekt przy pomocy firmy - tzn. nie w całości przez gazownię? Czy możecie polecić jakąś firmę?

 

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi?

 

Przyłacze gazowe do Twojej skrzynki ( w płocie) robi gazownia tzw. wcinka, możesz zrobic projekt przyłacza wtedy gazownia odliczy Ci to od kosztu wcinki, odliczaja chyba 366zł( sprawdze bo nie jestem pewna) ty robisz instalację wewnetrzną ( dom plus od domu do skrzynki), jeżeli nie wystąpiłaa razem z pozwoleniem na budowę domu o opozolenie na budowę przyłacza gazowego to musisz mieć dodatkowe pozwolenie.

Mi robili prywatnie panowie z gazowni miało byc szybko ale to takie ga### :evil: ,że wyszło dłużej niż normalnie mimo ich znajomości i pewnie drożej :evil: .

 

 

Natomiast u teściowej w Miedzeszynie robiła firma znajomych i było wszystko w porządku. lataja też z papierami. Jeżeli chcesz kontakt to daj znać.

 

Ale się wymądrzyłam :o u mnie wcinka tj. przyłacze od gazociagu do skrzynki miało długośc 2m, po odliczeniu projektu zapłaciłam ~970zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc chyba coś się zmieniło, bo teraz są trzy możliwości rozbudowy gazociągu (co prawda gazownia nie pytana mówi tylko o pierwszej):

1. projekt i wykonanie robi gazownia

2. ekipa inwestora robi projekt, gazownia wykonanie

3. ekipa inwestora robi wszystko, a gazownia tylko akceptuje

 

Martta, proszę o namiary na tę firmę od Twojej Teściowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...