Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie!!

zgłaszam akces do Grupy Warszawskiej :)

 

narazie mamy działkę w Miedzeszynie (blisko Wału Miedzeszyńskiego), a na wiosnę chcelibyśmy (jak Bóg da i partia pozwoli) aby mury zaczęły piąć się do góry ;)

Myślimy z żoną nad budową D24 (tak jak cudka) lub coś do niego podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolka, Maco. Dziękuję za zgłoszenie potencjalnej możliwości nocowania. Jesteście na liście "warunkowej" :wink: :D Trzymam kciuki, abyście nie wykończyli się przy wykończaniu.

 

Opal, nie martw się. Za rok zlot urządzimy u Ciebie. :wink:

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!

zgłaszam akces do Grupy Warszawskiej :)

 

narazie mamy działkę w Miedzeszynie (blisko Wału Miedzeszyńskiego), a na wiosnę chcelibyśmy (jak Bóg da i partia pozwoli) aby mury zaczęły piąć się do góry ;)

Myślimy z żoną nad budową D24 (tak jak cudka) lub coś do niego podobnego.

 

Witam mlk w dość zdaje sie nielicznej grupie D 24 , ale za to najlepszej grupie- warszawskiej. :D Ponieważ my również zaczynamy na wiosnę, licze na owocną wymianę doświadczeń budowlanych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!

zgłaszam akces do Grupy Warszawskiej :)

 

narazie mamy działkę w Miedzeszynie (blisko Wału Miedzeszyńskiego), a na wiosnę chcelibyśmy (jak Bóg da i partia pozwoli) aby mury zaczęły piąć się do góry ;)

Myślimy z żoną nad budową D24 (tak jak cudka) lub coś do niego podobnego.

 

Witam mlk w dość zdaje sie nielicznej grupie D 24 , ale za to najlepszej grupie- warszawskiej. :D Ponieważ my również zaczynamy na wiosnę, licze na owocną wymianę doświadczeń budowlanych.

Pozdrawiam

 

Cześć!

na jakim jesteście już etapie budowy? z czego będziecie budowac?

 

my dopiero kompletujemy papierki... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie na podobnym jak Wy. Czekamy właśnie na pozwolenie na budowę. A ponieważ nasza działka jest pozbawiona wszelkich mediów czeka nas załatwianie prądu ( chcemy z tym zdążyć przed wiosną- żeby zacząć), wody, gazu na pewno w późniejszym terminie i jak funduszy wystarczy. Ale żeby uciec przed fiksującym VAT-em :evil: ( być może pozornie i ruchy nie do końca słuszne) zakupiliśmy już część materiałów. Teraz intensywnie zastanawiamy sie nad piecem, wybraliśmy już grzejniki. Czytałam na forum, że niektórzy zamawiają materaiły dużo wcześniej(VAT :evil: )Budować będziemy z porothermu. W środku ścianki działowe częściowo z GK.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Towarzystwo :D poprosze o umieszczenie nas na mapce - Zielonki-Wies, Osiedlowa na granicy z Babicami St. :lol: Na wiosne chcemy ruszyc z budowa - tylko wciaz nie mamy jeszcze ekipy :-? moze ktos z was mogly swoja polecic? :o Probujemy czesc materialow kupic jeszcze w tym roku (z opcja odbioru na wiosne) - ale co z tego bedzie - dowiem sie jutro.

 

pzdr

 

Marsjanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym zgłosić swój domek do grupy warszawskiej.

Co prawda nie zdecydowalismy sie na budowe domu od nowa a na remont i rozbudowe juz istniejącego domku ( przeraziły nas sprawy urzędowe, pozwolenia, przyłacza etc). Jednakże zmiany będa tak dalekie że praktycznie domek bedzie jak nowy.

 

mam nadzieję że jest jeszcze wolne miejsce na Mapie.

 

Póki co od pażdziernika trwały intensywne prace, w ub. tygodniu brygada zeszła z budowy zamykając pierwszy etap.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

 

KBN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po Świętach :wink: .

 

Chcielibyśmy również zapisać się do GRUPY WARSZAWSKIEJ .Jest tu wielu ludzi ,od których możemy się dużo nauczyć.Dopiero albo już mamy pozwolenie na budowę (czekaliśmy 8 dni),kierownika budowy i w tym tygodniu zgłaszamy budowę.Co do jej rozpoczęcia, to planujemy na wiosnę i chcemy zakończyć na gwiazdkę :roll: ( przy sprzyjających warunkach).

 

Serdecznie pozdrawiamy :)

 

Kasia i Tadek

 

Budowa w Chotomowie ul.Polna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była Marsjanka, była Opal z Ckwadratem i wspólnym Potomkiem, była Maluszkowa z Mężem i Dzieckiem, byłam też ja - Jagna ze swoim Chłopem i dwójką Chłopiąt oraz piesem. Pojedliśmy, pogadaliśmy, powychodziliśmy przed knajpę, co by się rebiata i pies wybiegali, znowu posiedzieliśmy, pogadaliśmy... Było jak zwylke bardzo przyjemnie i wesoło. Tyle, że ostatnio spotyka się wiernie ta sama grupa a nie wiem zupełnie gdzie jest reszta grupy warszawskiej :( Mam nadzieję, że na spotkaniu ogólnopolskim będzie nas troszkę więcej :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zdecydowałam się do Was dołączyć i pomyślałam że fajnie by było gdybym z monim domkiem znalazła sie na Twojej mapce. Śmiało mozna go juz zaznaczyć ponieważ stoi już od roku, a aktualnie szaleje w nim elektryk układając straszliwą pajęczynę z kabli :o . Lokalizacja Budy Grzybek k/Jaktorowa.

A tak przy okazji może ktoś wie ile kosztuje przyłącze gazowe?

Pozdrawiam Wszystkich Inwestorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...