Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Faktycznie, dzieje się coś dziwnego. Nie wiem jak to wytłumaczyć, choć siedzę "w komputerach" od lat. Opiszę, co widzę, choć ktoś inny może mieć inne wyniki.

1. Otworzyłem stronę z Forum Muratora.

2. Na Forum kliknąłem na link do mapy.

3. Otworzyło się nowe okno z mapą - wszyscy (chyba) są na mapie.

4. Kliknąłem na przycisk do Forum, żeby na nie wrócić.

5. Wracam na mapę - nie ma nicków. A właściwie jakby były niezbyt dokładnie wytarte gumką - jakieś ślady liter jednak widać. Jeśli suwakiem przesunę mapę w dowolną stronę jakby za ekran i z powrotem, napisy pojawiają się znów.

Tak się dzieje, gdy przełączam między forum Muratora, a mapą. Inne portale (mam równocześnie otwarty Onet i Gazetę) tego nie powodują!!!

Jakby mapa nie lubiła forum. Chyba strona Muratora ma właściwości "przeczyszczające", cokolwiek by to miało znaczyć.

Naprawdę ciekawostka! Mam teraz Windows 98PL i Explorer 6.0, a jurto spróbuję na Win NT i 2000 w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna i Maco przepraszam, że dopiero dzisiaj odpisuję !

 

Mówisz w Pomiechowku to bardzo blisko od miejsca gdzie teraz mieszkam :D w Modlinie mieszkam :D

 

Maco prosze o kwadracik kolo Czeczotek :D

 

Dzisiaj mi drewno przywieźli i miałem akcje ratunkową piskląt jakie mi się zagnieździły w kominie i wpadly na dół, musiałem się przekuć przez ścianę, trójka była, umieściłem je z powrotem w gnieździe. Mam nadzieję, że mi ich robotnicy znowu nie wystraszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...