Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

Maco, ten Owczarek to na Mazurach. Mario ma taki piękny skrót na Twojej mapie, też chciałbym mieć te 200 km bliżej.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jagna odszukam zdjęcie po urlopie. Obiecuję. Wpadłem dziś do Warszawy na chwilę, jestem na urlopie, bo moje dzieciaki mają problemy z uzyskaniem kredytu w DB 24 i muszę im pomóc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie ja nigdy nie dostałem tej mapki.... :)

 

Teraz dostałem i ... ten... tego... wiesz... :-?

 

Myślę, jednak że to baaardzo daleko. Myślałem o patencie podobnym do Mario ale to jest ponad dwa razy dalej i .... zmieniło by to mapę, którą trzebaby przesunąć w dół a przez to wszystkie zazanczone miejsca też by trzeba przesunąć...

 

Wybacz Tomek, ale na dzień dzisiejszy to chyba nie mam motywacji żeby brać się za taki kawał roboty...

 

A czy jest mapa grupy Mazurskiej albo w tamtym rejonie.. Może łątwiej będzie tam Cię zaznaczyć. I jak by się to udało to na mapie grupy Warszawskiej wymyślilibyśmy jakiś onnośnik kierunkowy z linkiem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maco, traktuj moją propozycję w kategorii żartu. Szkoda roboty. Z Mazurów to ujawniła się tylko Katia, ale to kawał drogi odemnie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, a ja całkiem poważnie... Można by umieścić Twój nick na skraju mapki ze strzałką i do tego podłączyć na przykład jakąś mapę inną (mapa.pl ?) lub stronę powiatu, w którym jest Twoja budowa. Albo prostą stronę z mapką.

Mogę taką prostą stronkę zrobić "u siebie" jak chcesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maco, jesteś kapitalny. Zal mi tylko Twojego czasu, ale jeśli to nie jest zbyt wielki problem to będzie mi bardzo miło.

Pozdrawiam serdecznie całą waszą rodzinę.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jprzedworski,

Mam zamiar zacząć budowę za parę dni (fundament). Wtedy moja aktywność na forum pewnie spadnie...

A mapka to trochę wyzwanie i trochę ćwiczenie. Od pewnego czasu próbuję stworzyć swoją stronę rodzinną i idzie mi powoooli.

To raczej hobby chociaż związane z poprzednio wykonywanym zawodem i wykształceniem... :)

 

Tomek, może jutro albo w niedzielę coś zrobię... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maco, dzięki. wpadłem z urlopu na dzień do Warszawy pomóc córce i zięciowi w uzyskaniu kredytu w DB 24. Rano jadę do swojej mazurskiej chałupy. Kończę mocowanie wieszaków na płyty GK na poddaszu, a w poniedziałek zaczynamy budowę wiatrołapu. We wtorek będę w Warszawie ponownie podpisać umowę kredytową.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie mogę zamieszczać posty. Jestem szczęśliwy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziale techniczny dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie !

 

Tomek, jesteś na mapie i masz swoją "stronkę" :)

Jeśli chcesz coś na niej zmienić lub dodać to może lepiej już na privie pogadamy... ?

 

Przy okazji wprowadziłem małą zmianę, że nicki, do których podłączona jest jakaś dodatkowa informacja (strona, zdjęcia,..) są podkreślone.

 

No to trzeba nam jeszcze dwie osoby żeby dobić do czterdziestki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna, gadzinki pozdrawiają również :wink: :D Patrzyliśmy się z Żoną do atlasu ptaków i to na 99% był Kopciuszek

 

Maco, Dziękuję za umieszczenie mnie na mapie :) , teraz jest OK :D , mam zamiar poskanować zdjęcia niedługo, i zmajstrować jakąś mini stronkę z nimi, jak zrobię to podam odrazu adres.

 

Peilin, Ty budujesz w Hornówku, czy Izabelinie, w Hornówku mamy znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mbz, naprawdę powinnaś być dumna z Siebie !

To jest prawdziwy wkłąd własny !!!

 

Man, no więc coś jest feralna ta wiadomość z opiniami. Nie jeszcze nie wybrałem wykonawcy, bo narazie koncentruję się na fundamencie a potem raczej będę musiał sprzedawać mieszkanie więc nie wiem dokładnie kiedy zacznę stawianie ścian (ale koniecznie za kilka miesięcy najpóźniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maco, samodzielne zamontowanie wieszaków do płyt GK dla przeciętnego majsterkowicza nie powinno być problemem. Zrobiłem to z synem w trzy dni. Można było szybciej, ale było potwornie gorąco. Zamontowaliśmy 120 wieszaków i 104 m listew do których bądą mocowane płyty. Robiłem to pierwszy raz i wyszło bardzo dobrze. Jeśli chcesz mogę Ci podać wykaz niezbędnych narzędzi i doradzić jak to zrobić. Znów wpadłem na dzień do Warszawy i wracam zaraz "w głusz", ale po 18 sierpnia wracam z urlopu.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...