Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

Kochani, "walę" do Was z prośbą o pomoc....

Tydzień temu zamówliśmy schody strychowe Fakro, miały być wczoraj, taraz mają być za tydzień a znająć rzetelność tejże firmy ( a mówiłam Jackowi żeby tam nie zamawiał :evil: ) będą może za miesiąc :(. A my porzebujemyy ich już teraz!!! Na szczęście nie wpłacaliśmy zadatku... Wszyscy sprzedawcy dają nam tygodniowy termin. Podobno gdzieś w Warszawie jest skład fabryczny Fakro, może wiecie gdzie ??? Albo polećcie coś innego wraz z namiarami do kupna od ręki ( byliśmy wczoraj w 2-óch supermarketach ale tam mają tylko jakiś badziew do tego nieocieplony ).

Pomóżcie, proszę, bo nam roboty świeżo wznowione znowu staną :wink:

Pozdr. B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ufff... powyższa prośba nieaktualna :). Jeszcze wczoraj udało mi się znaleźć namiar na ten skład i dostawcę w Piastowie który przywiezie mi dziś te schody, więc nawet się nie odmeldowawszy pobiegłam zamówić ;).

A w ogóle to właśnie wznowiliśmy roboty i znów wszystko pod górkę :(, okna mieli nam montować wczoraj i nie ma jeszcze, wczoraj też mąż stracił mnóstwo czasu czekając na dostawę małej łazienki i się nie doczekał a wykonawcy planują znów fajrant na sobotę :evil:

A my właśnie sprzedaliśmy mieszkanie i nie ma rady - do końca sierpnia przeprowadzka, choćby na szlichtę... Mimo wszystko jestem dobrej myśli, nam się i tak zawsze wszystko w ostatniej chwili udawało :lol:

Pozdrawiam B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić bo pęknę BUDUJEMY - zaczeliśmy są już fundamenty, ściany fundamentowe i rosną mury a wszystko to wkoło naszego starego domu - a my :p cały czas mieszkamy i jest jak na wojnie a najgorsze dopiero przed nami :wink: ale co tam będzie piękny domek :p .

Pozdrawiamy wszystkich forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Bordoś, gratuluję i zazdroszczę :p

U nas na razie idzie w dół. Kopią się rowy pod fundamenty, a że kopiemy sami, więc powoli to idzie :( Ale za to jaka radocha wiedzieć, że sama wykopałam jakieś....30cm... :wink:

Goomisia, witaj w grupie, gdzie te Twoje Falenty? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna, dół pod fundamenty ma już 30 cm to niedługo wiecha :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa...Jak to cudownie być spontanicznym człowiekiem i mieć spontanicznych przyjaciół.... 8) O mężu nie wspomnę :wink: Teraz mi dziecko spontanicznie choruje po upałach na wybrzeżu, ale co tam, niech wie, że ma spontaniczną matkę :D

Co do fundamentów...Tomek i reszta....No tak, jaja sobie robicie. Baaardzo śmieszne :evil:

:wink: :wink: :lol: :lol:

Kasiorku, ja co noc chodzę i urządzam. Mam tak realistyczne sny o naszym domu, że jak jade na działkę z rowami, to mam wrażenie, że mi dom ukradli... :wink: Będziesz miała super mieszkanie, oglądałam zdjęcia...mniam!

A jeżeli chcecie pomagać w kopaniu to zapraszam. Tylko błagam: bądźmy SPONTANICZNI. Kierownik budowy się ucieszy jak zobaczy to co nam wyjdzie :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdięcia przedstawiają tak naprawdę najciekawszy obecnie widok,reszta to mnóstwo gołych ścian.które i tak wyburzę.Chcę usunąć przeszklenie między salonem a oranżerią i wtedy salon będzie miał prawie 60 m2

Zdięcia można zobaczyć tu:

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=8992&grupa=0&kat=2&a=greglis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...