Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej ketiso, jestem pod wrażeniem :).

To jeszcze pytanko techniczne - a czym zamierzasz tę ściankę ocieplić. Tylko nie pisz : "Tym co najlepsze..." :lol:

I czy możesz dać jakiś link na swój projekt?

A łopatę to oplanujesz wbić jeszcze w tym roku?

Wiesz, jakieś 2 m-ce temu oglądałam na Bartyckiej kominki, zgadnij kogo spotkałam... :)

Pozdr. B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ketiso, jestem pod wrażeniem :).

To jeszcze pytanko techniczne - a czym zamierzasz tę ściankę ocieplić. Tylko nie pisz : "Tym co najlepsze..." :lol:

I czy możesz dać jakiś link na swój projekt?

A łopatę to oplanujesz wbić jeszcze w tym roku?

Wiesz, jakieś 2 m-ce temu oglądałam na Bartyckiej kominki, zgadnij kogo spotkałam... :)

Pozdr. B.

Czym ocieplę to jeszcze nie wiem. wełną lub styropianem.Zrobię jakieś założenie cenowe i coś wybiorę.

Niestety nie mogę go pokazać ,bo jest taki słodki .Nawet nie wiem czy jest w necie. Jeżeli ścieżka terminów krytycznych nie ulegnie wydłużeniu dłużej jak tydzień maksymalnie 2 to wówczas stan surowy powinien stanąć do końca listopada.Może też zdarzyć się ,że dopiero na wiosnę. Dzisiaj miałem pierwsze spotkanie z projektantem i już go lubię,bo gdy mu powiedziałem ,że adaptacje zrobię sam to zaśpiewał mi za dużą ich ilość taką cenę,że nawet nie oplaci mi się do tego siadać.

Skoro oglądałaś kominki to chciałoby się powiedzieć ,że widziałaś zapewne kominiarza,ale przypuszczam jednak ,że widziałaś nie kogo innego jak D.S. we własnej osobie.Co tam u niego?

HEJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzi Forumowicze :D

Zabieram się do ocieplania i tynkowania i tu prośba pytanie do wszystkich z okolic Nadarzyna. Czy znacie firmę Crona w Kajetanach? Kupuję u nich styropian i system docieplenia ale jakoś dziwnie wychodzi mi kalkulacja. Miało być mniej, co chwila robi się więcej. No i nie wiem czy uczciwi tylko bałaganiarze, czy też oszukaństwo jakieś :-?

Pozdrawiam Gośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezier, ja myślę, że sam dam radę podwiesić te sufity z k-g. Ale jak mi się nie uda to wtedy najme kogoś... :)

 

peilin,

nie wiem czy to nie Tobie pisałem na priva.. ? Myśmy sami zaprojektowali rozkłąd pomieszczeń i tym surowcem znależliśmy architekta na rubieży co nam to na czysto przerysował i dopisał urzędowe teksty (kopiował "na całego" bo dom parterowy z nieużytkowym poddaszem a on gdzieś w tekscie pisze o łazience na piętrze :o ).

Ale urząd projekt łyknął, więc cacy. I wyszło koło 11zł za metr kwadratowy powierzchni użytkowej... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Jezier !

Nie może Ci wszystko tak łatwo pójść... ;) !

Musisz trochę potu w ten swój dom wsączyć i czasu ! Wtedy będziesz czerpał więcej radości siedząc sobie nba tarasiku i sącząc piffko !

Albo w zimie przed kominkiem pod samemu podwieszonym sufitem :lol: !!!

Oczywiście z grupowiczami forumowymi ;) to piffko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maco wyręczam się jak mogę. Pomaga mi teść. Ojciec nawet przyjedzie na kilka dni. Poza tym zatrudniam kuzynów mojej żony do prostych prac. A jak będzie mało to pojadę na giełdę do piaseczna po siłę roboczą. Ja brzydzę się pracą fizyczną.

Jezier.

Nie wiem dlaczego ale ja też mam wstręt do pracy fizycznej.

Chociaż,chyba lekko się przełamię i wykonam sobie ze 4 odwierty geotechniczne.Oszczędzę w ten sposób 700zł, a zajmie mi to ze 2 godziny.

oczywiście będę musiał trochę zainwestować w kolegę ,z którym sobie powiercimy np ze 4 browarki(ale to w końcu tylko 10 zł-oczywiście razy dwa,bo myślę,że ja też zasłużę.)

HEJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ketiso,

Bardzo zgrabny projekcik. Tylko ten dach !!! Dość sporo płaci i załamań !

 

Jezier,

Nie ma to jak świadomie określić swoje stanowisko ! ;) I bardzo odbrze ! (bez żartów). Cenię ludzi, którzy otwarcie przyznają się, że czymś się brzydzą ! W tej sytuacji Twoje działania i i ch kierunke jest jaknajbardziej na miejscu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...