Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ariakan,

w kierunku na Babice, Leszno działki są większe, teraz kiedy się dzieli, to zwykle nie robi się takich malych, jak 500m.

szukasz małych - w wyborczej zawsze podają wielkość, możesz to zrobić w przeglądarkach wielu portali wpisując jako parametr właśnie przedział wielkości.

co do możliwości budowy 3 domów na działce 1500 m to pytaj w gminie, gdy upatrzysz dzialkę. warunki zabudowy lub miejscowe uchwały gmin określają zwykle co można budować. U mnie np nie mogę postawić budynku gospodarczego oddzielnego od domu, choć wydawałoby się, że to moja ziemia i mogę decydować.

No i chyba każdy z tego forum doda zdanie :

Trzeba jeździć, jeździć, pytać, rozmawiać z miejscowymi. ach - i jeszcze jeździć.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki jak przeżyję tą już drugą strategiczną operację :o bo pierwsza to było zdejmowanie cegły z zewnątrz budynku to się odezwę :D Fakt, że ta pierwsza to mały pikuś przy dachu, ale żeby nie upadać na duchu to czeka nas jeszcze tzw najgorsze czyli wywalenie wszystkich gratów do garażu, żeby rozebrać już cały dom - apotem już tylko ścianki działowe, podłogi, centralne, prąd ....... :o Rany - byle do wiosny :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w zeszłym roku,zyłam bez dachu jakiś miesiąc prawie. A pogoda była taka, że co drugą noc oberwanie chmury. Moja córcia w kaloszach latała po mieszakaniu cała szczęśliwa, że może sobie pochlapac jak w Teletubisiach a ja wściekła z mopem w ręku bo nie było gdzie materaca położyć, żeby się przespać. Minął rok i teraz to już jest tylko zabawne wspomnienie i liczne zacieki na suficie.

Pozdrawiam Gośk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka sprawa: chcę zamówić piasek pod podłoge na gruncie (jakaś II kategoria, taki, żeby się dobrze ubijał). Facet chce 180 zł. za Tatrę (16 ton). Uczciwa to cena? Na dniach będę potrzebował pospółki, więc też interesuje mnie poziom cen.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexsoft, rozumiem, że ta bednarka to na instalację odgromową. Gdzieś sobie zapisałem, ze lepsze są uziomy pionowe wbijane w ziemię na głębokość kilku metrów (zamiast płaskiej bednarki zakopanej obok fundamentów). Przemawia to do mojego rozumu i tak zamierzam zrobić. Taki uziom wbijany to koszt niecałych 200zł podobno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...