Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Raczej się koczuje niż mieszka ;). Cały czas coś tam jeszcze robimy, a ile jeszcze sprzątania przed nami :(. Ale za to miło się robi gdy się patrzy na kolejne małe kroczki do przodu: wczoraj np ustawiłam już szafki w kuchni ( na razie przywieźliśmy stare) i "wzięłam" pierwszy prysznic ( wcześniej nie było ciepłej wody ), a dziś może wreszcie pomalują na ostatecznie salon i będzie można sprzątnąć w nim cały ten syf i rozpalić w naszym ślicznym kominku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, powiedzcie mi prosze czy jest szansa znalezc w okolicach Warszawy (zalezy mi zebym dojezdzal tam chociaz jeden autobus ZTM, chozby 7xx czy 1xx ) dzialke w cenie do 25 $ za metr ?

W jaki sposob szukaliscie dzialki ? Ogloszenia ? Jezdzac i szukajac tablic z informaja o sprzedazy ? Czy moze sami zamiesciliscie ogloszenie ze szukacie ? Z gory wielkie dzieki za wszelkie informacje.

pozdrawiam

A.

 

Cześć,

poszukaj w Michałowice-Wieś tam napewno są działki w tej cenie ale chyba ciut większe (najlepiej pytać u sołtysa). Można się też przejechać ulicą Baletową z Raszyna do Puławskiej tam się sporo buduje i jest dużo niezabudowanych gruntów. Trzeba pytać, a można trafić na niezła okazję.

powodzenia

ps. trudno będzie znaleźć taką małą działkę za tak niską cenę. Małe działki można kupić w miejscach od dawna przeznaczonych pod zabudowe jednorodziną np. Raszyn ale tam ceny są wysokie. Na terenach do niedawna rolniczych ceny są niskie ale minimalna pow. działki większa.

Chwilowo mieszkam w budynku (pow zab.10x10) na działce 550 m2 i stanowczo polecam działkę wiekszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

["Ariakan"]Od razu powiem ze nie jezdzilem jeszcze po gminach i nie dowiadywalem sie ale obilo mi sie gdzies o uszy ze na Bialolece minimalna wielkosc dzialki pod zabudowe wolnostojaco to 750 czy 800 m. Czy to prawda ?

 

Ja buduje na Bialolece - wedlug info z Gminy minimalna wielkosc to 400 lub 450 metrów dokładnie nie pamiętam. Natomiast jest jakis wymog procentu powierzchni czynnje biologicznie chyba 60% ale wiekszosc domów na takich dzialkach spelnia to kryterium nie wiem jak to jest np. z segmentami gdzie jest dosyc ciasno?

 

A czy jest mozliwosc kupienia dzialki 1500 m i wybudowania na niej trzech domkow (mielismy taki pomysl ze znajomymi )

 

Ja buduje na dzialce 900 metrów blizniaka - jak to jest z dwoma domami? Sadze ze jak zachowacie odleglosci 3m/4m od scian to nie moga Wam zabronic no bo niby z jakiego powodu.

Pzdr

Fugas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, powiedzcie mi prosze czy jest szansa znalezc w okolicach Warszawy (zalezy mi zebym dojezdzal tam chociaz jeden autobus ZTM, chozby 7xx czy 1xx ) dzialke w cenie do 25 $ za metr ?

W jaki sposob szukaliscie dzialki ? Ogloszenia ? Jezdzac i szukajac tablic z informaja o sprzedazy ? Czy moze sami zamiesciliscie ogloszenie ze szukacie ? Z gory wielkie dzieki za wszelkie informacje.

pozdrawiam

A.

 

Cześć,

poszukaj w Michałowice-Wieś tam napewno są działki w tej cenie ale chyba ciut większe (najlepiej pytać u sołtysa). Można się też przejechać ulicą Baletową z Raszyna do Puławskiej tam się sporo buduje i jest dużo niezabudowanych gruntów. Trzeba pytać, a można trafić na niezła okazję.

powodzenia

ps. trudno będzie znaleźć taką małą działkę za tak niską cenę. Małe działki można kupić w miejscach od dawna przeznaczonych pod zabudowe jednorodziną np. Raszyn ale tam ceny są wysokie. Na terenach do niedawna rolniczych ceny są niskie ale minimalna pow. działki większa.

Chwilowo mieszkam w budynku (pow zab.10x10) na działce 550 m2 i stanowczo polecam działkę wiekszą.

 

Działki w Michałowice Wieś zaczynają się od 30 wzwyż. Z tym ,że jest to tzw druga liga (gorsze miejsca dalej do gazu lub wcale ,0 kanalizacji.).Działki uzbrojone od 40 w górę.

Nie tak dawno zdarzyło mi się zjeździć te okolice we wszystkich możliwych kierunkach.

Minimalna powierzchnia działki skanalizowanej 1000m2, nieskanalizowanej 2000m2.

HEJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, powiedzcie mi prosze czy jest szansa znalezc w okolicach Warszawy (zalezy mi zebym dojezdzal tam chociaz jeden autobus ZTM, chozby 7xx czy 1xx ) dzialke w cenie do 25 $ za metr ?

W jaki sposob szukaliscie dzialki ? Ogloszenia ? Jezdzac i szukajac tablic z informaja o sprzedazy ? Czy moze sami zamiesciliscie ogloszenie ze szukacie ? Z gory wielkie dzieki za wszelkie informacje.

pozdrawiam

A.

 

Obok mnie są działki do kupienia. Ale:

- Nie są to już okolice Warszawy.

- Nie ma autobusu ZTM.

- Nie ma autobusu PKS.

- Nawet samochodem ciężko dojechać jesienią, zimą i wiosną.

- Dojść w tym okresie też nie jest łatwo.

- Do najbliższej drogi utwardzonej jest ok 2km

- Działki są nieuzbrojone

:lol: :lol: :lol:

Ale poza tymi kilkoma niewielkimi niedogodnościami same zalety, a cena niecałe 15$ z m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...