Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anula spotykamy się na targach wyposażenia wnętrz w Centrum Expo XXI 14 września (niedziela) o 14:00 przed głównym wejściem z Muratorem w łapkach (jak napisał Kasiorek) jako znak rozpoznawczy :D

ckwadrat podał link http://www.expomediagroup.com/wiec/pl/Directions.asp.

 

Anulko będziesz? Jak się mieszka w nowym domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korki, potworne korki, a przy tym doszłam do przekonania że głupota ludzka nie zna granic zwłaszcza rano. Codziennie mam niezłą łamigłówke próbując zgadnąć która z dostepnych tras może być w miarę przejezdna. Sadząc z efektów zawsze trafiam na najgorszą :). Ale nic to! Kiedy wreszcie rozbuduja Wał Miedzeszyński troche dalej mam nadzieję, ze sie poprawi. Za to mieszkanie w domu cały czas działa na mnie jak napełnianie gazem rozweselającym. I co dziwne przestałam się przejmować drobiazgami w stylu plamka na ścianie czy rysa na nowiutkim parkiecie. Po prostu dom to nie muzeum zwłaszcza przy takich dzieciach jak moje. Będziecie w niedziele?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula, jeździmy z Radości dobrych parę lat i jedyną prawidłowością jaką udało nam się zaobserwować,to to, że w poniedziałki jest bardziej zakorkowane niż w inne dni (jak wyjeżdżamy) i w sezonie działkowym w piątki (jak wracamy). Deszcz też czasem zagęszcza, ale nie zawsze. Poza tym korki są nieprzewidywalne. Niestety na początku października czeka nas jeszcze lekkie zagęszczenie :evil: - to chyba w związku z tym, że wracają studenci. A tak w ogóle, to albo się przyzwyczaiłam, albo nauczyliśmy się jak omijać korki, bo prawie w nich nie stoimy (ale preferujemy ostatnio Ostrobramską, jak jest przytkana, to uciekamy w Łukowską, za Fieldorfa wracamy i jest już ok).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...