Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

Czy ktoś wie w jakich godzinach te targi sie odbywaja? Chcialabym przyjsc ale nie wiem czy dam rade o 14 bo przeciez trzeba wydac rodzinie obiad :D

Kasiek, jak milo uslyszec towarzysza niedoli:). Tak naprawde to dzisiaj mi sie calkiem udalo, bo prawie nie stalam. W ktorym rejonie Radosci zamieszkujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anula, bardzo blisko Was, po drugiej stronie Izbickiej, trochę bardziej w stronę Aleksandrowa.

Też chcielibyśmy zajrzeć na targi, no ale właśnie te wydawanie obiadów, poza tym jakiś wirus nas podżera, na razie dzielnie go zwalczamy, ale jeszcze nie wiadomo, czy wszyscy będziemy pełni sił w niedzielę. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie,

Pisałem że zacząłem budowę ale już nie wiem czy zacząłem czy to omam bo nic się prawie nie dzieje.

 

Potrzebuje pomocy. Wlasnie dojrzewam od kilku dni do wywalenia ekipy budowlanej.

 

Od ponad miesiaca robia mi fundamenty juz sa 2 tygodnie obsuwu. Obiecani murarze (dom blizniak a na razie pracuje 2 osoby) jakos niedojeżdżają. Ci co pracuja płaczą że im nie płaci człowiek od 2 tygodni, pomocnicy się zmieniają bo też nie dostają zapłaty.

 

Ale najgorsze jest że człowiek ma chyba 5-6 budów jednocześnie i mimo moich gróźb o zerwaniu umowy wcale nic nie zmienia i tylko obiecuje że zdąży na zimę. Dostawy materiału na ściany już przesunąłem o miesiąc.

 

Jestem cały czas na budowie i mam wrażenie że sam bym wiecej i szybciej zrobił.

 

Co sądzicie?? Wywalić??

 

A może macie jakąś ekipę która od zaraz może działać - budowac stan surowy.

 

Chyba przyjde na te targi i zaleje się w trupa bo piwo chyba będzie.

 

A taki był piękny plan i ucieczka przed vat-em i sezonowanie stan u surowego. A tu .....

 

Pzdr

Fugas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw znajdź ekipę.Może być kurczę trudno.Bo wszyscy zajęci.

Ale spróbuj.

Jak chcesz dam Ci namiar na ekipę,która nam budowała.

Możesz przyjechać i zobaczyć nasz dom.

Ja bym wywaliła i wzięła ekpię bez żadnego "nadzorcy".

My budujemy bez żadnych pośredników.I na razie jet ok.

Tym bardziej,że jesteś codziennie na budowie!

Trzymaj się i nie załamuj!!!!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Fugasa: moi rodzice też mieli ekipę z nadzorcą (góral, budował naraz parę domów) i też ją zmieniali, z podobnych powodów, co Ty. Właściwie na początku dogadali się z murarzami bez pośrednictwa nadzorcy, do dalszych prac znaleźli inną ekipę. Już mieszkają. Teraz ta ekipa buduje u nas i jesteśmy zadowoleni. Niestety zajęci do końca roku (właściwie robią prawie wszystko oprócz instalacji: od fundamentów do wykończeniówki, ominęły nas teksty typu: poprzednicy źle zrobili). Jeśli chcesz, to mogę na priva podać na nich namiar - ale oni dopiero w przyszłym roku. Pewnie, że złość, że obsuwy, plany zawalone :evil:. Trzymam kciuki, żeby się udało. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za posty ze wsparciem i radami.

 

Poki co dałem mu ultimatum do wtorku (od wczoraj wzieli sie do roboty).A w miedzy czsie rozmawiam z innymi ekipami. Miedzy innymi jego robotnicy powiedzieli ze jak bedzie kasa to oni moga i maja jeszcze kilku zdolnych murarzy w swojej miejscowosci wiec chetnie przyjada.

 

Ci co teraz pracuja zarabiaja 300zł/tydzien

NIe wiem czy to dobrze czy zle.

Policzylem sobie ze jak bym dal im nawet 350-400 za tydzień to i tak mi sie oplaca i zostanie na kierownika/inspektora nadzoru.

 

Ale na razie daje mu szanse - szkoda mi tych ludzi bo jak ja go wywale to oczywiscie oni kasy tez nie dostaną. A ja z kolei bede mial wieksze koszty zatrudniajac inna ekipe.

Tak wiec moze sie nawroci albo zatrudnie sam jego robotników.

 

Co o tym myslicie???

 

Pzdr

Fugas

 

P.S. Troche mnie odpuściło jak w niecałe dwa dni stanęły prawie wszystkie ściany fundamentowe :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

całymi dniami przesiaduje na budowie i ciągle przychodzą do głowy nowe pomysły :D

nie miałem w planie piwniczki a teraz mam małą piwniczkę :lol:

kombinuję jakby tu ocieplić nadproża nie kupując systemowych rozwiązań :-?

może macie jakieś pomysły?

buduję koło święcic i w związku z tym może ktoś odsprzeda mi ~100 stempli alboli wypożyczy odpłatnie zagęszczarki (nie chce mi się podlewać) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...