Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

Witam Wszystkich !

 

Rozpoczynam swoja przygodę z budowaniem :-)

Na razie jestesmy na etapie szukania działki, ale za to okolica poszukiwań została zawężona do jednej wsi (i okolic). Chcielibyśmy zamieszkać we wsi Dobiesz pod Piasecznem :-). Po długich wycieczkach po okolicach warszawskich zdecydowaliśmy, że to jest miejsce które nam najbardziej odpowiada. Oby znalazła się jeszcze ta wymarzona działka...

Ponieważ moja wiedza na temat budownictwa jest baaaardzo mała pewnie będę sie tu pojawiać bardzo często. Na razie zamierzam czytać, czytać i czytać...

 

Pozdrawiam !

 

Zuzza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie :D

 

mam pytanie-czy ktoś jest w trakcie wybierania okien?

Ja biorę pod uwagę:

-Gebauera

-NAturę

-Stollara

-Goran

 

Na Gebauera jest w razie zakupu grupowego 20 % upustu.Ale mimo to,jest dość drogo,okazuje się.

Jeśli ktoś jest zainteresowany wspólnym zakupem okien to zapraszam do wspóolnych negocjacji,może w innych tych tańszych firmach też będzie można dostać upust?Na pewno nie taki jak u Gebauera (mają z czego opuszczać ;) ,ale zawsze może coś.

Okazuje się,że wycena danych okien może być różna o 3 tys. zł w zależności u jakiego dealera się kupuje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opal,

my również szykujemy się do kupna okien. Jestem otwarta na propozycje i gotowa do negocjajcji cenowych. Wczoraj mój mąż rozesłał zamówienia prosząc o skosztorysowanie. Wszystkie jeszcze nie spłynęły jednak jedna z firm ( nie pamiętam nazwy wiem tylko że ze Zduńskiej Woli) na okna typowe daje nam 35% upustu, a na nie typowe 27%. Wspomnę , że chcemy kupić okna PCV :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie ostatecznego krystalizowania oferty cenowej na okna PCV ze sprzedawcami.

 

Rozważam:

1 Oknoplast - Kraków (w grze jeszcze 2 dealerów) -profil Veka perfectline model Awans biało-kolor+szprosy http://www.oknoplast.com.pl

 

2 M&S ze Słupska 5-komorowe brugmann +szprosy bialo-kolor http://www.ms.pl

3 Terrazyt - z Łomzy 5-komorowy rolplasto http://www.terrazyt.pl

 

Ja kupuje łącznie na 24 otwory trochę nietypowych + część antywłamaniowe więc zamowienie jest już pokaźne.

 

Jestem w trakcie romow z producentami. Jak ktos zainteresowany to porsze o kontakt na e-mail.

 

Zamowienie bede chcial zlozyc szybko najpozniej do konca stycznia a moze tego tygodnia.

 

Pozdrawiam

 

Fugas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na forum trafiłem niedawno, ale bardzo mi się podoba! Pełno tu fajnych ludzi! W budowaniu już nie jeśteśmy nowicjuszami, bo budujemy od 2001 (na papierze), a tak naprawdę od 2002 (maj). Dziś mamy stan surowy zamkniety, ocieplony i otynkowany z zewnątrz oraz instalacje elektryczną. Niestety są kłopoty z przyłączem elektrycznym. Budujemy w Odrano Woli koło Grodziska Maz. Chętnie przyłączamy sie do grupy warszawskiej - w kupie (w grupie) raźniej!!! Maco - Czy mozesz nas umiescić na mapce?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie witam wszystkich!

Info dla opala. My wybraliśmy okna Goran. Piszę bo znalazły się na twojej krótkiej liście. Trochę było z nimi zachodu. Fabryka pomyliła coś w zamówieniu i musieli poprawiać, ale wszystko zrobili i chyba bedzie OK. U którego dystrybutora Gorana byliscie? A może twoje pytanie już nie jest aktualne. Jak chcesz możemy podyskutować na temat okien Gorana.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p Witaj bobo30 , przepraszam , że tak późno odpowiadam ale nie miałem wcześniej czasu nawet zajrzeć na forum . Muszę Ci się jednak przyznać , że "opoka" to moja żona , więc o Waszej budowie wiem już od jakiegoś czasu . :wink:

Ale tak dokładniej , to w którym miejscu jest Wasza działka , na Potockiego czy nie , przed lasem czy za lasem ?

Pozdrawiam

:D :lol: :roll: :roll: :roll: :wink: :p :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...