Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tylko niektórym się buduje w takim tempie...

Mnie bowiem coś wolno idzie. Za dużo czasu spedzam w pracy! A na działeczce cudne powietrze, ptaki śpiewają, gwiazdy na niebie święcą wieczorami! Super waruneczki do relaksu (oprócz bałaganu budowlanego i komarów na które przymykam oczy)! No i myślę o tym wszystkim, o tych mnożących się opcjach każdego szczegółu wykończeniowego - aż mi szwy na mózgu trzeszczą!

Pozdrawiam ciepło!

a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicja idź do przodu i nie martw sie o szczegóły! Ja przyjąłem myśl Talleyranda: Ideały są jak gwiazdy: nie można ich osiagnąć ale można się nimi kierować. Domu idealnego nie zbuduję, toteż szczególikami sie niewiele przejmuję. Grunt żeby ogólny zarys trzymał się kupy!!

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: EM dnia 2002-05-09 14:59 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja przecież nie chcę robić źle. Po prostu nie chcę się frustrować myślą, że jakiś szczególik wyszedł tak a mógł inaczej. Robię najlepiej jak mogę ale pogodziłem się z faktem, że dużo szczegółów i tak wyjdzie w "praniu". To pranie może trwac tygodnie, miesiące, lata ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EM, bardzo zdrowe podejście !

Właśnie robimy mały remoncik przedpokoju w bloku. Pomysły były taaaakie ale jak się wzięliśmy do roboty to po czasie emocje opadły i swterdzamy, że dobrze jest jak jest a jak nam się będzie chciało ulepszyć to kiedyś się weźmiemy...

Myślę, że praktyka weryfikuje marzenia. I dobrze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie szczegółów zgadzam się i z Dziubą i EM. Potrzebny jest tylko złoty środek, czyli dbałość o szczegóły na bieżąco i nie zamartwianie się jeśli takowe się przydarzą. Ja jednak jestem takim typem człowieka, którego organizm podświadomie przesadza, czytaj: jak coś jest na tapecie, to budzi mnie w nocy cobym myślała (i bardzo nad tym ubolewam). Dużo mnie to nerwów kosztuje i terapia by się przydała. Najlepiej browarkiem i wiadomymi skrzydełkami...

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem...

Przedwczoraj był pożar w naszym bloku. Mieszkanie 2 pietra wyżej się spaliło doszczętnie w niecałe 20 minut (fakt, że była 'buazeryja' wszędzie..), nas ewakuowano więc emocje były spore.

Oczywiście, że szukamy działki i domu i te plany są całkiem aktualne. A właściwie po tym pożarze to nawet bardziej aktualne bo zdaliśmy sobie sprawę, że w bloku mimo zabezpieczania swojego mieszkanka wystarczy, że sąsiad sobie olewa i JUŻ !

Remont w mieszkaniu robimy bynajmniej NIE ZAMIAST domu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budynek Focus przy Armii Ludowej (!)

Szklana ściana (okna) na Południe, widzimy samoloty, Pola Mokotowskie i budynek Zeptera, który z naszej perspektywy wygląda jak statek na horyzoncie - wierzcie mi, że dużo ludzi się nabrało na nasz "statek"!!!

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: dziuba dnia 2002-05-10 14:02 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...