Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pytanie: Gdzie kupowaliście drewno na budowę? Interesuje mnie zarówno szalunkowe jak i na więźbę dachową.

 

Ciekawe czy to prawda, że tanio jest dopiero powyżej 100km od Warszawy?

 

Witaj,

 

My Bubujemy w Łosiu 12 km od Piaseczna w stronę Grójca. Drewno kupimy prawddopodobnie gdzieś w okolicy. Sprawdziliśmy już w wielu miejscach, ceny średnio 390 zł za tarcicę 25 mm, 560 zł za kantówkę, około 4 zł za 1 stempel budowlany. To są ceny netto z impregnacją.

Co myślicie o tych cenach??? Może ktoś znalazł drewno dużo taniej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mik99,

z drewnem jest mniej więcej tak: dostaliśmy wiadomość , że będzie dopiero wycinane, jedziemy pod koniec lutego ( no może początek marca) żeby zobaczyć to cudo. Napiszę jak tylko wrócę. Faktem jest jednak, że już daliśmy zadatek i złożyliśmy konkretne zamówienie , o czym chyba już pisałam (??? :-? )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

...A gdzie konkretnie budujesz?

Marzek, pod Lesznem, zaraz przy puszczy. Byłem w weekend u znajomych, którzy pobudowali z polskiego komórkowego i chwalą sobie. Inny kolega budujący wyznawał zasadę, że lepszy polski tanśzy komórkowy, za to lepsze materiały wykończeniowe ...

 

Joasia, właśnie tak sobie z tymi rabatami myślę, dlatego nie napalam się, poza tym ekipy po pierwszym rzucie budów będą miały mniej pracy.

 

Pozdrawiam z poniedziałkiem ......

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

My też bylismy na spotkaniu. Fajnie było spotkać parę osób z grupy. Na mapie w okolicach Warszawy był największy tłok szpilek. Pozdrawiam wszystkich, których udało sie nam zapoznać osobioście, a tekże tych których nie mieliśmy okazji spotkać. Może następnym razem?

 

A teraz w sprawie drewna. My kupowaliśmy impregnewane cisnieniowo w Antoninowie, w okolicach Piaseczna. Firma nazywa się Impregnacja Drewna Sp. z o.o. Drewno dobrej jakości. Usunieta kora i łyko (a tego w innych firmach często się nie robi!!!). Cena na kontówkę była coś ok. 750 m3 z impregnecją. Przy większych zamówieniach jest rabat (od 3 do 5%). Braliśmy od nich również deski do wykończenia lukarny oraz podbitkę drewnianą. Będziemy brali również deski na konstrukcję sufitu nad poddaszem. Transport płatny, cena zależy od odległości, do załatwienia na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...