Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

Dzięki Moira właśnie wczoraj "dokopałam" się do Twojego domku na forum. I stwierdziłam, że jesteś jeszcze bliżej.... jakiś dobry rzut kamieniem (oczywiście nie będę rzucać kamieniami :oops: ).

Na jakim etapie jesteś, jakie plany, kiedy przeprowadzka?

Jeja, tak się cieszę, że jesteście tak blisko mnie :D

Oj, to już musi być jakiś grill wspólny :) Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dana budynek domu na razie jest w takim stanie jak na zdjęciu, ale my już mieszkamy na działce trzeci rok. Obok postawiliśmy budynek gospodarczy i w nim mieszkamy. W tym roku kończymy budowę i jak dobrze pójdzie to na jesieni planujemy zamieszkać docelowo.

Faktycznie odemnie masz rzut beretem (lepij niż kamieniem :wink: ) więc zapraszam na wiosennego grilka lub ognisko jak tylko trochę się ociepli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie. Fajnie, że mieszkacie, bo macie wszystko na oku. Muszę się rozejrzeć troszkę w okolicy i znaleźć Cię. Może bliżej wiosny. Teraz załatwiam kredycik, trochę późno się zdecydowaliśmy, ale ... lepiej późno niż wcale. Ciekawe jak będzie :) Wiosna trochę zwleka, ale może też się da potem trochę podgonić. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych i stałych bywalców forum. Ja również jestem za , choć bardzo nieśmiało. Na spotkaniu w redakcji Muratora tez chciałam być :( Tak naprawdę , to nie znam dnia ani godziny kiedy będę musiała pracować po godzinach :evil: czasami również wskakuja soboty i niedziele :cry: Ale mimo wszystko zgłaszam się, a nóż się uda z Wami spotkać :lol: Pozdrawiam

Piekny dziś dzień mamy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...