Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My postaramy się być, ale nie wiem czy zdążymy na 12. Myślę, że 13 to będzie w sam raz. A jaki znak rozpoznawczy? Tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś miał trudności z odnalezieniem stolika (stolików). Aha, czy coś rezerwujemy? W Lolku można stoliki telefonicznie zamawiać. Potem podajesz hasło i ochrona wskaże Ci właściwy. Może to hasło byłoby znakiem rozpoznawczym, np. Murator?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć grupo warszawska, jestem nowa. Zaczynam się budować w maju w Markach. Żałuję,że nie udało mi się spotkać w Lolku. Za późno się dowiedziałam,a szkoda, na pewno było fajnie. Na razie jestem trochę wystraszona,czy całe to budowlane przedsięwzięcie się powiedzie. Serdecznie wszystkich forumowiczów warszawskich pozdrawiam i życzę pogodnego tygodnia. 8) :roll: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pamuk. Masz rację, było bardzo fajnie! 8)

 

Już dawno tyle nas nie było na grupowym spotkaniu, nie licząc samego Muratora oczywiście. Była Maluszek, Jagna, Kasiorek, Mad, Jezier, Marzek, Kleo, Cezarr, opal i niżej podpisany. Niektórych należy pomnożyć przez 3 bo byli z żoną/mężem i dzieckiem a Jagnę i Maluszka to i x4 bo z psami :wink:. Trochę nas zatem było..

 

Lolek naprawdę jest bezkonkurencyjny. Z psami można chodzić wszędzie a dla dzieci były specjalne atrakcje (co niedziela tak jest). Warto o tym pamiętać wybierając czas i miejsce na nastęne spotkanie.

 

Kasiorek - dzięki, bo to Ty byłaś tym razem główną siłą sprawczą spotkania :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o atrakcje w Lolku to przez ok. 2 godziny były prowadzone zabawy i konkursy dla dzieci. Wspólne piosenki, gry zręcznościowe, manualne itd. Można było nawet wygrać bardzo fajne maskotki. Wszytko odbywało się w fajnej indiańskiej oprawie. Poza tym, zawsze są w Lolku do wzięcia kredki i bloczki do kolorowania oraz jest oddzielna sala telewizyjna dla dzieci właśnie. No i jeszcze jest jest plac zabaw: piaskownica, zjeżdżalnia, huśtawki itd. Jednym słowem dziecinny full wypas :D.

 

Mimo niezaprzeczalnych zalet Lolka, mam jednak nadzieję, że następnym razem uda nam się spotkać już w plenerze. Dobra jest już wspominana Kampinówka - można siedzieć wewnątrz, na tarasie a do lasu rzut beretem. Jest duży teren dla psów i plac zabaw dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Jestem strasznie nieszczęśliwea że nie udało nam się dojechac na spotkanie, ale w nocy jak wiecie była burza i wichura, no i u nas na wsi poleciały drzewa i nie było prądu az do 11 w niedzielę. A ja k nie ma pradu to nie ma tez wody na wsi. Biorąc pod uwage że mamy małego synka to był koszmar. Jak go już włączyli to zanim mogliśmy wyjść to już było ok. 13, a ja nie wiedziałam do której będziecie w Lolku więc już nie było sensu jechać. No dodatek wczoraj zadzwonił Pan wykonawca że o 17 będzie u nas z ofertą, więc nawet jakbyśmy pojechali to bysmy wpadli na pół godzinki.

 

I z innej beczki

Ile może kosztowac postawienie stanu surowego z porothermu, wraz z fundamentami i więźbą. Dom jest parterowy z użytkowym poddaszem i ma czterospadowy dach. Chodzi mi o cenę robocizny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle nasze spoktanie było bardzo udane :D :D :D i bardzo się cieszę, że poznałam kilka nowych osób :D :D :D

 

Pamuk witaj :D Fajnie poznać sąsiadkę :D :D :D bo ja też z Marek :D

Cieszę się ,że spotkanie było udane. Ogromnie się cieszę,że będę miała sasiadkę, ale mam jeszcze jeden powód do radości. :p Proszę mnie poprawić jeśli się mylę, wydaje mi się,że spotkałyśmy sie Maluszku na innym forum-naszych psów. Nasze berny razem będą mogły spacerować. Hero jest chyba bardzo młodziutki. Pozdrawiam Cię serdecznie Maluszku, a Hero życzę, aby szybko wyleczył się po ugryzieniu wstrętnego kleszcza. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Pamuk - ale ze mnie gapa :oops: zupełnie nie skojarzyłam :oops: Coś mi się kołotało po zmęczonej główce ale .... Bardzo się cieszę, że Hero będzie mógł się z Zeusem zaprzyjaźnić :D :D :D :D :D Szkoda, że nie mogliście być na spotkaniu w sobotę ale nic straconego :D Następne spotkanie u mnie :D - może tym razem uda Wam się przyjechać :D Było by super :D :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj droga grupo warszawska, :D

no cóż mnie się znów nie udało :( być na spotkaniu chociaż bardzo chciałam ( byłam w pracy :evil: ). Jednak w sobotę poznałam osobiście Moirę. :D :D Bardzo sie cieszę. :D Pozdrawiam Was wszystkich.Mam nadzieję do nastepnego razu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...