Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

Witam Szanownych Forumowiczów! 8)

 

Jeśi można to z chęcią dołączyłbym do Waszej grupy!

Byłby to zaszczyt zgłebiać tajniki budowania wśród tak szacownych inwestorów...

Dobra! dość wazeliniarstwa :D :lol:

Budujemy z "Najlepszą z Żon" nasz mały domek we Włochach, niedaleko Ursusa...

Mamy dopiero wylane ławy, a co dalej czas pokaże...

Dołaczam się do prośby o namiar na TANI PIASEK i TANIE DREWNO.

Póki co proponują piasek 0-2 =22zl/tonę

pospółkę =32zl/tonę

 

Będę wdzięczny!

Pozdrawiam! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam szanownych forumowiczow!

Budujemy sie w Pyrach kolo Ursywnowa i pilnie poszukujemy geodety i namiaru na kopare! Wdzieczni bedziemy takze za info o dibrych skladach budowlacnych z betonem komorkowym.

 

Dzieki i pozdrawiam wszstkich ktorym po ciezkich bojach udalo sie wydusic z urzedu dzielnicy Ursynow pozwolenie na budowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

potrzebuje pomocy, powiedzcie mi ile teraz kosztuje wykonanie różności z

karton-gipsu: podwieszane sufity, pułeczki itp ?

a może ktoś ma namiary na sprawdzonego fachowca ? (z Warszawy lub okolic)

Bardzo byłbym wdzięczny (może być na priva oczywiście)

 

ah, jeszcze jedno.. ile może kosztować zamontowanie parapetu z kamienia,

facet którego mam zażyczył sobie 80 - 100 zł. od sztuki. (zależnie od

długości)

 

z góry dzieki za wszelką pomoc.

pozdrawiam.

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu tez zamiescilam podobne zapytanie o geodete... i jestem w kropce. Jedni chca 500 zlotych inni 1000, wiec rozrzut jest duzy. Na moje pytanie do drugiego dlaczego tak drogo, powiedzial ze za 500 to tylko emeryci tycza i nie wiadomo czy dokladnie, a u niego jest serwis, ze przyjezdzaja 2 razy: wbijaja kolki i ustalaja wysokosc npm, a potem jeszcze przyjezdzaja sprawdzic poziom po fundamentach. Pytanie czy to nie aby za duzo tego dobrego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Urzucie, przy Katowickiej stacja benzynowa Jett i duży sklep z glazurą i wyposażeniem łazienek Cersa. Przy dużych zakupach na dwie łazienki dostaliśmy 15% upustu. Zakupy robiliśmy na przełomie roku. Na polskie płytki czekało się ok. 2-3 dni, na jakieś włoskie czy hiszpanskie 3-4 tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy sporo wyposażenia do łazienek kupili na Usynowie (!), sklep Saniter przy Al.KEN, między ul. Przy Bażantarni a Wąwozową. Przyzwoite ceny, upusty rzędu 10-15%. B. duży wybór płytek znaleźliśmy w sklepie Valdi (jest ich chyba kilka, my byliśmy przy Al. Jerozolimskich (chyba to już Reguły) w drodze z centrum na Pruszków, za Leroy Merlin, po lewej stronie.

 

Mam jeszcze pytanie do Forumowiczów: czy ktoś zna dobre namiary na trawę "z rolki"? Nie wiem, czy się zdecydujemy, ale chcę zorientować się jakie są ceny i zasady sprzedaży.

 

Pozdrowienia

 

TM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk, puk. Ja zza Wielkiej Wody. Jeżeli znacie jakiegoś speca od jakości (Quality Engineer), ze znajomością angielskiego i chęcią dłuższego wyjazdu do USA, to niech się odezwie do mnie na priv-a. Plusem będzie jakby miał doświadczenie w przemyśle samochodowym. Praca jak najbardziej legalna z pensyjką amerykańską (fiu, fiu... ).

Tak sobie pomyślałem, że może ktoś z Żerania ma ochotę się ewakuować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...