Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sideny

 

Myślę że dachmur w Jabłonnie to dobry adres na dach z wykonastwem. Trzeba tylko dobrze rozmawiac o cenie moga zejść do na prawde dobrych cen.

 

Robia tego bardzo dużo i mają własnych ludzi etatowych Mank chyba ekipy podwykonawców.

 

Poszukuję namiaru na kogoś od ogrodzenia podmurówki = przęsła i bramu z drewna w jakiś ciekawy wzorek.

 

Prosze o jakies namiary.

 

Fugas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo Bona traffic. nie truje i jest bardzo wytrzymały. mam takim pomalowany parkiet w mieszkaniu i dwoje małych dzieci które wyczyniają cuda na podłodze. jak do tej pory największych zniszczeń dokonał teść kręcąc się na metalowym składanym krześle - tego lakier nie zniósł. Warto jednak do późniejszej pielęgnacji stosować "firmowe" środki. są drogie ale bardzo wydajne. wystarczy umyć nimi podłogę co pół roku a w międzyczasie samą wodą. Po Ajaxach i innych podobnych robiły się smugi i wszystko się kleiło. Moi teściowie mają hartzlaka ale jest to śmierdzące świństwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fugas, zgadzam się z tobą, że dachmur to dobra firma jak na położenie dachu ale cena normalnie mnie zabiła, jak policzyłem to koszt ponad. 29 tys na euronit z położeniem :( , po rabatach i to sporych, powidział że więcej zejśc już nie może, ewentualnie jakieś groszę z robocizną, a w dodatku wyszedł mu najmniejszy metraż dachu w porównaniu do innych wycen, więc zakładam że jeszcze pewnie coś trzeba by dobrać w trakcie i znowu koszty. co do mańka chyba się z toba zgodzę, bo nie zajmuja się wyłącznie dachami. po wstępnych wycenach i rozmowach zdecydowaliśmy się na firme dach plus bis oddział w zielonce, zajmuja się tylko dachami, no i cena 27 tys. mam nadzieję, żę zrobią dobrze, może coś wiesz o tej firmię :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc.

Witam wszystkich tu obecnych.

To mój pierwszy dzień z Wami. Ja dopiero jestem przy wyborze projektu i kompletnie nie mam pojęcia co i jak sie buduje i co mnie czeka (moge sobie jedynie to wyobrazić), ale mam nadzieje, że cała droga "krzyżowa", która przedemną dzięki Wam bedzie mniej bolesna. :D :D :D :D [/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogos chetnego na ziemie, mam teraz wykopy fundamentow, a dzialka malutka nie ma sie gdzie ruszyc. Ziemi bedzie tak ponad 6t. A moze macie jakis namiar na firme ktora zabirze taka niechciana ziemie. Pliss

Mogę przyjąć trochę ziemi z wykopów.

będę potrzebowała ziemię na podsypke a właściwie to jest jeszcze co najmniej kilku takich jak ja bo mamay wysoko wode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...