Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jezier! Okolo 10 bedzie. Wiem bo kiedy radziles mi jak szukac i gdzie szukac dzalki. Mnie o ile pamietasz interesowala bardzo kolej jako alternatywa. Ja jestem gmina prazmow. Niemniej jednak czy moglbys mi powiedziec jaki bylby orientacyjny koszt sporzadzenia przez Wasza grupe takiej dokumentacji?

Druga rzecz to czy mozna by bylo sie z Toba umowic (na czacie, lub osobiscie) i przedyskutowac sprawe piecy akumulacyjnych i ogrzewania podlogowego?

Druga rzecz to wlasnie jestem w fazuie wystepowania o przydzial mocy i dumam ile mi mocy bedzie potrzeba.

Gdzies trafilem na Twoje wypowiedzi, ze tym grzejesz stad sie pytam. Chodzi mi o pewne funkcjonalne cechy piecy i podlogowki. Nie mam gazu ziemnego, a w moim przekonaniu gaz z butli wyjdzie mnie drozej. Nie mowiac juz o kosztownej instalacji czy walorach estetycznych ogrodka :)

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti4. Koszty dokumentacji zapewne sa wysokie. Szczególnie koszty map i wszystkich prac geodezyjnych. Mimo to mamy geodetę pracującego społecznie. Dokładnie nie znam szczegółów. Jestem tylko członkiem stowarzyszenia a na dodatek nie byłem na wszystkich spotkaniach bo nie mogłem. Jako mieszkaniec wsi i członek stowarzyszenia nie poniosłem jak dotąd żadnych opłat. Chociaż zapewne trzeba będzie płacić jakieś symboliczne składki.

Co do ogrzewania to ja nie jestem zwolennikiem ogrzewania akumulacyjnego więc nie wiem czy ci pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem akumulowania ciepła więc nie założyłem takiego ogrzewania u siebie. Mam ogrzewanie elektryczne ale działające całą dobę grzejniki konwektorowe. Nie interesowałem się grzejnikami akumulacyjnymi i dlatego niewiele o nich wiem.

U mnie ogrzewanie sprawdza się i nie zamierzam go zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

dawno tu już nie pisałem, bo trochę długo czekałem na warunki zabudowy (jakieś 9miesięcy!) ale wreszcie je mam!

teraz pora na pozwolenie na budowę

W związku z tym muszę mieć mapę do celów projektowych - ktoś może mi polecić jakiegoś geodetę? ile za taką przyjemność płaciliście?

 

Muszę też odrolnić działkę pod dom - jak się to robi? zdaje mi się że składa się plan zagospodarowania działki do jakiegoś urzędu na ul. Koszykowej - może ktos podrzucić bliższe namiary?

Z góry dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIDNEY co prawda budujemy w gliwicach, a tu weszłam bo mylałam ze kto mi tu pomoże, mogę ci przesłac fotki mojej bramy ( wykonawca z opolskiego,nie było problemu,przyjechali,zmontowali),drewniana,boczna,bardzo lekko sie otwiera,z czasem zamonuje automat.wiem że robiš różne i na wymiar.kosztowała 3600,-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszek możesz podać mi jakiś adres tej firmy od bramy, wysłałem ci wiadomość na priv :)

mlk ja za swoje mapy 4 szt. zapłaciłem 500 zł, czekałem chyba tydzień, co do odrolnienia to tą sprawę załatwia się faktycznie na Koszykowej 6a w Biurze Gospodarki Nieruchomościami tel. 621-36-44, 621-26-00 wew. 142, ale jak wygląda sama procedura i jakie papiery potrzeba tego nie wiem. :)

i&w dzięki za dobre chęci, ale trochę daleko żeby coś kupić, że tak powiem w ciemno :D

do całej reszty przyznawać sie gdzie kupowaliście bramy garażowe i to szybko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mlk ja za swoje mapy 4 szt. zapłaciłem 500 zł, czekałem chyba tydzień, co do odrolnienia to tą sprawę załatwia się faktycznie na Koszykowej 6a w Biurze Gospodarki Nieruchomościami tel. 621-36-44, 621-26-00 wew. 142, ale jak wygląda sama procedura i jakie papiery potrzeba tego nie wiem. :)

 

 

dzięki!!

a nie masz jakiś namiarów na tego geodetę?

 

a tak przy okazji, to kiedyś chwaliłeś się że tanio znalazłeś brassa (http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=30004&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=)

mógłbyś też podać jakiś tel??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Pisze znow po prosbie...

Otoz potrzebuje pilnie znalezc geodete (do zaktualizowania map) oraz arcitekta, ktory wprowadzi mi poprawki do projektu gotowego muratora (chodzi mi o doprojektowanie garazu) oraz zrobi projekt zagospodarowania dzialki...

Z koncertu moich "zyczen", fajnie by bylo zeby byl nie drogi, i ew. mial jakies wejscie w gminie Prazmow lub powiecie Piaseczno.

Poprostu moja gmina nie wyraza zgody na przydomowa oczyszczalnie sciekow...

Dajcie pilnie znac, za co z gory serdeczne dzieki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...