Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

Witam, chetnie dolacze do grupy (zaczynamy budowe na wiosne, Zawady - okolice Powsina), bo widze, ze mozna tu znalezc wiele cennych rad i namiarow.

Poszukuje bardzo solidnego i uczciwego kierownika budowy - poniewaz sami jestesmy laikami, liczymy ze taki czlowiek moze uchronic nas od wielu bledow. Bede wdzieczna za polecenie.

Pozdrawiam i oby do wiosny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mlk,

korzystałem z człowieka, który organizuje ekipy na budowę, koło mnie obsłużył już kilka budów.

Miałem od niego super murarza - technologia BK, na tradycyjną zaprawę. Budowa czysta, kąty są , wymiary jak w projekcie. Naturalnie wiadomo, że przy wykańczaniu pewne mankamenty wyjdą, ale inspektor i kilku gości byli pod wrażeniem.

Ekipa od dachu też była dobra. Jej szef to gość koło 30tki, od dziecka przy drewnie (ojciec miał tartak), . Więźba postawiona bardzo dobrze, równe dachówki, rynny i obróbki.

 

Jeśli chodzi o polecenie - napiszę do Ciebie na priv na początku tygodnia. Ten Józefów z którego jesteś to na wschód od Wwy, za Wisłą? Pytam, bo jest ich kilka w okolicy, a ja budowałem w Lesznie.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlk,

korzystałem z człowieka, który organizuje ekipy na budowę, koło mnie obsłużył już kilka budów.

Miałem od niego super murarza - technologia BK, na tradycyjną zaprawę. Budowa czysta, kąty są , wymiary jak w projekcie. Naturalnie wiadomo, że przy wykańczaniu pewne mankamenty wyjdą, ale inspektor i kilku gości byli pod wrażeniem.

Ekipa od dachu też była dobra. Jej szef to gość koło 30tki, od dziecka przy drewnie (ojciec miał tartak), . Więźba postawiona bardzo dobrze, równe dachówki, rynny i obróbki.

 

Jeśli chodzi o polecenie - napiszę do Ciebie na priv na początku tygodnia. Ten Józefów z którego jesteś to na wschód od Wwy, za Wisłą? Pytam, bo jest ich kilka w okolicy, a ja budowałem w Lesznie.

Pozdrawiam

Marcin

poproszę bardzo!!

jak ojciec ma tartak, to rozumiem że z materiałem też nie ma problemu? :)

mieszkam w tym Józefowie obok Otwocka (tylko ten ma prawa miejskie z tego co wiem)

 

Dziękuję i czekam na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się ze wszystkimi.

Poszukuję dobrego kominkarza "robiącego" na naszym terenie.

Jeśli jesteście zadowoleni ze swoich kominkarzy i kominków to piszcie na priva, może stworzymy coś na kształt LISTY POLECANYCH FACHOWCÓW OD KOMINKÓW mogą być też firmy.

Na początek mój typ:

- Kominki Bielawski - Żabia Wola.

A jak już przyjdzie kilka namiarów to podam je w jednym poście.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się ze wszystkimi.

Poszukuję dobrego kominkarza "robiącego" na naszym terenie.

Jeśli jesteście zadowoleni ze swoich kominkarzy i kominków to piszcie na priva, może stworzymy coś na kształt LISTY POLECANYCH FACHOWCÓW OD KOMINKÓW mogą być też firmy.

Na początek mój typ:

- Kominki Bielawski - Żabia Wola.

A jak już przyjdzie kilka namiarów to podam je w jednym poście.

 

Pozdrawiam

 

tu jest o tym:

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=35382&highlight=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym dołączyć do grypy! Kupiłem działkę na Tarchominie. Jestem na etapie jakichś papierków do przyłączy.

Pozdarwiam

PS

Kiedy ja przeczytam te wszystkie 53 strony z postami.. :(

Nie czytaj - po prostu jedziemy dalej w nowym składzie! :D

pozdrawiam z bliska bo z Białołeki pod Carefourem......

No proszę, sami sąsiedzi :D WITAJCIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba i dla mnie nadszedł czas oficjalnie zawitać w Warsaw Clubie...

pozdrawiam wszystkich a szczególnie Białołęcczan, obecnych i przyszłych.

nasz kawałek pola po kapuście jest w okolicy Dąbrówki Grzybowskiej/Białołęki Dworskiej. Są tu jakie somsiady?

Oczywiście miło mi mieć do czynienia na forum i z resztą warszawiaków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cholerka, faktycznie. Dziwne ale w firmie Mozilla nie chciała "się tam udać". W domu mam Operę i bez problemu, a oba te programy mają podobno te same "silniki".

 

No tak, ale mi chodzi zupełnie o coś innego. Mianowicie o stworzenie listy polecanych i sprawdzonych już komikarzy, którą można by udostepniać w ramach Grupy. To już nie byłby polecany jeden pan czy firma tylko lista którą posiłkowałby się ktoś przy wyborze wykonawcy do budowy swojego kominka. Jak lista miałaby kilka pozycji to można ją wrzucić na Forum i tylko już aktualizować wpisy. Wydaje mi się, że to chyba dobry pomysł, zwłaszcze, że wykonawcy byliby już zweryfikowani (tylko pozytywnie) przez użytkowników.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...