Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

Witaj monmel,

my nie mamy jednej hurtowni materiałów, chociaż drobiazgi bierzemy w hurtowni najbliżej nas. Ale bloczki ściągaliśmy z Radomia, bo nam się to opłacało, cena nawet z transportem była niższa od tych wokół Warszawy. Ale teraz mogło się wszystko zmienić, więc w cenach i tak musisz się zorientować sam. Czasem w jednej hurtowni jedna rzecz jest tańsza, ale druga już nie. Nie ma reguły.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w budowaniu :)

 

czy mogłabyś podać jakieś namiary skąd z Radomie je brałaś?

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

Chciałbym dołączyć do grypy! Kupiłem działkę na Tarchominie. Jestem na etapie jakichś papierków do przyłączy.

Pozdarwiam

PS

Kiedy ja przeczytam te wszystkie 53 strony z postami.. :(

Nie czytaj - po prostu jedziemy dalej w nowym składzie! :D

pozdrawiam z bliska bo z Białołeki pod Carefourem......

No proszę, sami sąsiedzi :D WITAJCIE!

 

Zbychu, a Ty skąd? Gdzie mieszkasz? Ja koło ul. Sprawnej (wysokość fortu Piontek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich w Grupie Warszawskiej

lub w moim przypadku Podwarszawskiej, bo mam nadzieje ze juz za rok (z kawalkiem) zamienie centrum stolicy na okolice Piaseczna.

Jestesmy w stanie surowym i przed nami wykonczenie, ktore probuje jakos ogarnac - na razie tylko w excelu. Korzystam z 22 krokow, ktore Murator podal w numerze 9/2003. Jestem ciekaw, czy ktos z Was tez kierowal sie tym artykulem lub moze ma/zna lepsze narzedzia. Na razie szukamy okien i projektujemy wnetrza, a droga jest jeszcze dluga i wiedzie przez kredyt i dalej przez skomplikowane zagadnienie "inteligentnego domu", wybor poszczegolnych ekip, kotla i systemu ogrzewania, itd.

 

Chcialbym zaplanowac i wybrac jak najwiecej przed rozpoczeciem robot, tak aby potem tylko odbierac towar/materialy/urzadzenia/instalacje z hurtowni i wpuszczac ekipy jedna po drugiej. Czy Wam udalo sie zaplanowac prace i zakupy na calosc prac wykonczeniowych (tzn. do stanu jaki zastaje sie w mieszkaniach w bloku: bez podlog, bialego montazu, etc), czy to raczej "nieosiagalne" i w praktyce stosuje sie podejscie raczej "na-zywiolowe"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie przed :D bo przecież do spotkania Muratorowego jest jeszcze miesiąc.

 

Może sandardowo umówimy się w Lolku? Co Wy na to? I kiedy?

Chyba jeszcze trafię do Lolka. Chociaż nie wiem czy selekcjoner z Lolka wpuści wieśniaków :roll:

 

Myślisz, że aż tak źle wyglądamy :wink: tzn. że już po nas widać, że jesteśmy ze wsi :wink: Może nie będzie tak źle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie przed :D bo przecież do spotkania Muratorowego jest jeszcze miesiąc.

 

Może sandardowo umówimy się w Lolku? Co Wy na to? I kiedy?

Chyba jeszcze trafię do Lolka. Chociaż nie wiem czy selekcjoner z Lolka wpuści wieśniaków :roll:

 

Myślisz, że aż tak źle wyglądamy :wink: tzn. że już po nas widać, że jesteśmy ze wsi :wink: Może nie będzie tak źle :D

Maluszek pewnie dużo zależy kto z jakiej wsi jest. Moja znacznie rózni się od twojej :wink: Ja tam różnicy nie widzę ale zawodowcy kto wie. :roll:

To kiedy to spotkanie? Kto został wyznaczony na organizatora?

A pamiętacie jak fajnie było się spotkać w szczerym polu prawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ckwadrat-czytasz jak nas pod włos biorą? :lol:

 

Nie mam nic przeciwko,ale.....

ponieważ w chałupie jest porozrzucanych dużo gratów i wchodzi pan kafelkarz, to jestem za Lolkiem:

nawet mogę być organizator. :lol:

Rezerwuję na tę niedzielę?Styka?

 

Hasło:domek.

:lol:

 

Proponuję godzinę 14.Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...