Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Strasznie się napaliliśmy na spotkanie w Lolku (toż ja tam prawie drugi fakultet na studiach zrobiłem :wink: :oops: :D ) ale cóż, siła wyższa dziadek kończą 95 lat i mus, trzeba być na obiedzie proszonym na 14:00 :o akurat.

Bawcie się dobrze - wypijemy za zdrowie kierowcy, autobusu oczywiście oraz wszystkich uczestników.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bloku, w którym mieszkam jakaś firma z bartyckiej ogłasza się, że na hasło, które wywiesili dają 20% rabatu.Jutro zajrzę, bo teraz mi sie już nie chce schodzić i dam znać, może trochę wspólnie zarobimy, a gdyby pytali, to wspólnota mieszkaniowa z al. niepodległości, najwyżej się zdziwią, że tyle osób z jednego bloku się buduje :wink: :D :D . Ja i tak dopiero w przyszłym roku zakupy będę robił, no i nie wiadomo od jakich cen wyjściowych tych 20%....

Jutro wrzucę to hasło,

btw

zmieniłem przeglądarkę z IE i mam już polskie literki :D :D :D

Uff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie fajny domek (....) chcielismy tez zamknac sie w parterze, ale troche za mala dzielka, tzn za waska, no wyszlo z tego niechcacy pare matrow wiecej, niz bylo zamierzone, jak my to przelkniemy nie wiem..., bo w zamierzeniu parter, a na gorze duzy strop..... ale za to bryla ladna, podobna do Waszej. Tak, jak pomyslisz pies- i widzisz wliczura, to jak pomysle dom, to wlasnie o takim mysle...

Tymczasem

Dzięki fripp za dobre słowo. Dzisiaj dopiero przeczytałam, bo mnie choróbsko jakieś dopadło i do wyrka zagnało. Dopiero się zwlokłam kontrolnie.

Mam nadzieję, że do jutra jakoś dotrzymam i chociaż na chwilkę wpadnę do Lolka. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś bydło rozwalilo dziś skrzynkę na klatce firmie, która net mi podaje i przez cały dzień nie było.....

Już zrobili, no i podaję namiary na to 20% taniej- Hasło : FOMA, bartycka, pawilon tejże firmy, tylko pewnie nazwa ukryta???

Na ceramikę łazienkową , kuchenną itp taniej (sam nie sprawdzałem, jakie ceny, bo dla mnie to trochę za wcześnie...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...