Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cieszę się, że chociaż mogłem Was poznać, bo o pogadaniu to raczej trudno mówić.... :oops: :cry: , ale myślę, że jeszcze będzie okazja....i wtedy forum wygra, poza tym imieniny (nawet Teściowa obchodzi )raz w roku, a urodziny to dopiero jesienią, więc może jakoś się uda...

Mam nadzieję

Sorki za szybkie zniknięcie, trochę zazdroszczę Wam tego posiedzenia, no ale na początek dobre i to.. :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszek napisała:

fripp - musisz nam wysłać kalendarium wszystkch uroczystości rodzinnych, żebyśmy mogli następne spotkanie dopasować do Ciebie

hmmm

a mogę od siebie zacząć?(mam najszybciej), bo Junior już miał, 19.01, a 1/2 dopiero po mnie...stopniowo mogę dorzucać, dziadki to dopiero jesienią grożą -zbiorowo :D :) :wink:

To by było tak,

urodziny 24.02

imieniny 12.03

:) :) :)

Trzymajcie się i nie chorujcie, wirtualne aspirynki Wam posyłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kawiarni to mnie jeszcze nie było :oops: . Zwykle jednak w pracy na forum nywam, w domu duuuużo zajęć- w pacy też, tyle,że łatwiej o podzielność uwagi,niż przy dziecku i żonie, a jeszcze do tego do szkoły pojszłem na stare lata....

A te urodziny, to :oops: :oops: :oops: nie przyjmuję do wiadomości, że już tyle mam...cholerka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz bardzo modnie jest nie palić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Może wypróbują ci co mają taką potrzebę... :wink: :wink: :wink:

 

 

Ja nigdy nie paliłam i uważam, że to troszkę nie fair "dmuchać "przy niepalących :D :D :D

 

Osobiście wolę jak się nie pali, ale w knajpach w Polsce to jest niemożliwe.. Na zachodzie jakoś to zorganizowali. Ale nie chcę dyskryminować palaczy.. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...