Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

sorry, jakos nie mam nastroju. Dzisiaj trochę popisałam bo znowu mam zapalenie oskrzeli i zwolnienie, więc siedzę w domu :(

17 na pewno będę. ale ogólnie to zaczynam zastanawiać się nad rolą Forum w moim życiu. Już od jakiegoś czasu wiedziałam, że poświęcam mu za dużo czasu kosztem czasu dla synka. Teraz nabrało to jeszcze większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, jakos nie mam nastroju. Dzisiaj trochę popisałam bo znowu mam zapalenie oskrzeli i zwolnienie, więc siedzę w domu :(

17 na pewno będę. ale ogólnie to zaczynam zastanawiać się nad rolą Forum w moim życiu. Już od jakiegoś czasu wiedziałam, że poświęcam mu za dużo czasu kosztem czasu dla synka. Teraz nabrało to jeszcze większego znaczenia.

 

Życzę zdrowia!

Na pewno nie poświęcasz za dużo czasu... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grupo Warszawska!

 

Wczoraj zacząłem (wreszcie) budowę, w Miedzeszynie - to jeszcze Warszawa ;)

 

w związku z tym:

 

ma ktoś do sprzedania używane deski?? - potrzebuję do szalunków itp

 

chętnie przyjmę ziemię z wykopu (np na piwnicę) - najlepiej za jakieś 2 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę,

niedzielne popołudnie,po własnoręcznie przygotowany obiadku mozna troche "popracować".Przeglądając Wasze posty niektórym z was rośnie juz więzba,u innych pną sie mury,więc pewnie pojawi się temat dachu!

A jeśli dach to zapraszam Tych,którzy nie byli jeszcze do naszej firmy Dachlux.Tam możemy sie spotkać osobiście,porozmawiać na temat dowolnego pokrycia dachowego oraz wykonawstwa.Wiadomo mi,iż pewne osoby z forum już nas odwiedziły.Może podzielicie się swoimi opiniami na temat jak nasza oferta wyszła wobec konkurencji?????

Pozdrawiam

Michał Dąbrowicz

doradca techniczny firmy Dachlux

0 608 475 793

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiemy Abromba dlaczego masz dużą sypialnie! Znowu biedaku jestes chora? Zdrowiej szybciutko bo do spotkania mało czasu zostało :lol:

Nulla, strzał w dziesiątkę! Bo moja sypialnie rzeczywiście dlatego ma mieć 25 metrów, żeby był to pokój do zalegiwania podczas choroby- taki i z fotelem i z telewizorem i miejscem na czajnik bezprzewodowy, żeby nie schodzić ciągle do kuchni...

Ja się chyba z jakimś defektem immunologicznym urodziłam - ciągle mam jak nie anginę to grypę lub zapalenie oskrzeli. A może to mieszkanie w centrum Wwy mnie dobija? No ale za trzy tygodnie będę juz na mojej wsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...