Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Byłem w ekspresowym tempie na targach - jest na co popatrzeć! Wystawcami wypełnione są dwie hale Torwaru (nowy i stary) a nawet trochę terenów okalających. Dominuje wykończeniówka ale jest sporo dachówek, Ytong, Wienerberger i paru polskich producentów betonu komórkowego (widziałem Śniadowo i Faelbet) oraz ceramiki (Plecewice). Oczywiście są także biura projektowe.

 

Na spotkanie nadaje się chyba najlepiej teren w przejściu pomiędzy jednym Torwarem i drugim. Jest tam dość duży ogródek restauracyjny "Swojskie jadło"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Chcielibyśmy dołączyć-jeśli można do klubu. Jeśteśmy na etapie bardzo nerwowym bo zgody już wszystkie posiadamy, ale brakuje nam odwagi rozpocząć budowę choć jesteśmy już na najlepszej drodze do pierwszego kroku. Nasz przypadek jest dość szczególny ponieważ musimy zburzyć stary dom i na jego miejsce wybudować nowy i stąd ta nerwowość, bo to trzeba zrobić szybko i tanio.

Uff!, ale się rozpisałam a chciałam się zapytać czy w sobotę ktoś z klubowiczów planuje odwiedzić targi? I drugie pytanie czy ktoś słyszał i ma jakieś doświadczenia z takim budowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Bordoś,

Widzę, że jedziemy na podobnym wózku. My też naszą budowę rozpoczynamy od burzenia. Z tym, że burzymy to w czym teraz mieszkamy. Pozwolenia również wszystkie załatwione, a przebudowa (bo nasze tak się nazywa) ruszyła na papierze pod koniec grudnia w Radości. Faktycznie ruszamy pewnie na początku lipca (czekamy na wykończenie "posiadłości" rodziców, do której mamy się przeprowadzić :???:).

Zbieramy pierwsze oferty na rozbiórkę (oferta Dziuby może być całkiem konkurencyjna :grin:).

Na targi też planuję się wybrać w sobotę (rano). Jeśli termin jest OK, to może uda się ztego wykroić jakoweś spotkanie.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też mieszkamy w tym co chcemy zburzyć, ale rodzice mieszkają w Warszawie więc rozglądamy się za przytulnym namiotem na ok. 2 m-ce. Bardzo chętnie się spotkamy tylko jak i o której i co to znaczy rano?:smile:

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Bordoś dnia 2002-05-23 14:49 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano - czyli jakoś na otwarcie (bo ok. 14 będę sie musiał ewakuować). Nie wiem, o której otwierają, ale ja będę ok. 10:30. A jak się znaleźć? Ktoś wspominał o "Swojskim jedle" - pewnie może być. Pozostaje jeszcze jakiś znak rozpoznawczy (numer Muratora może być kiepskim wyróżnikiem). Kwiatek w butonierce :???:?

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest tak (tura I i może jedyna): sobota, 10:30, "Swojskie jadło", znak: "AŚ" lub "GW" (a najlepiej oba :wink:) i pewnie jakiś projekt domu. Wszyscy chętni mile widziani (oczywiście również "niedzielni").

Tomek

 

P.S. Widzę Bordoś, żeś jakiś miłośnik motoryzacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...