Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anula, to miło się dowiedzaieć, że ktoś z forum buduje tak blisko. Czytałem Twój dziennik, ale nie zauważyłem, że to Radość.

Mój plac budowy rzeczywiście jeszcze nie wygląda jak budowa.

Skoro budujesz tuż obok, to mam pytanie - może masz do polecenia kierownika budowy (z tego co pamiętam, to u Ciebie chyba ktoś z rodziny) - jeśli tak, to proponuję priva. Wstawiłem taki post w ogłoszeniach, ale zero odzewu.

 

A może jeszcze ktoś zasili sobotnie spotkanie na targach (ok. 10:30)? Na razie dogadało się dwóch "zielonych" forumowiczów.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maco, szkoda, że nie dotarłeś. Spotkanie było kameralne i rzeczywiście nie bardzo długie. Mnie goniło, żeby paru rzeczy dowiedzieć się na targach (w sumie mam mieszane uczucia - dot. targów, spotkanie - jak najbardziej OK).

Co do seminariów - to chyba musiały być bardzo szczere, skoro zmieniłes zdanie o technologii (bo rozumiem, że na NIE).

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowie calkiem powaznie - tez do tych, ktorzy jeszcze nie zaczeli budowy (czyli p.w. tgb i Bordoś). Moze odswiezymy watek na: "Wymiana doswiadczen\Materialy budowlane - cegla, gazobeton, bloczki - co najlepsze?" Albo - lepiej - zalozymy nowy watek na Sondazach, bo chyba tam lepiej to pasuje? Nie znalazlem starych watkow na ten temat a zreszta nie sa one chyba (jesli nawet gdzies sa) przeszkoda w swiezym spopjrzeniu na temat. Co Wy na to?

 

Ja mam naprawde dylemat: ceramika (tradycyjna czy porowata) czy beton komorkowy. Wiem tylko tyle, ze na pewno bedzie to sciana 2-warstowa ale nie zdecydowalem sie jeszcze, czy ocieplac styropianem czy welna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...