Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

Witam Anulę, Skunksa, Pawcika i Ketiso. Nie było mnie przez tydzień, dlatego nie odzywałem się. Uczestnicy niezarejestrowani będą mieli kłopoty z komunikowaniem się, ponieważ zakładałem, że większość wiadomości będziemy przekazywać jako prywatne-może nie wszyscy jeszcze o tym wiedzą, że jest taka możliwość. Otrzymanie wiadomości prywatnej jest sygnalizowane w prawym górnym rogu strony "Murator Forum Index". Ale może macie inne pomysły ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Opala, Ty mnie nie wrabiaj w szefowanie. :eek:

Poza tym nie jest tak źle, już wiemy kto jest "nasz". Trochę też możemy "poprywatyzować" co zresztą robimy.

A w gadulstwie i tak wrocławiaków nie prześcigniemy. Frankai i reszta są nie do przeskoczenia.

Pozdrawiam wszystkich, Anulę też (chyba się na nas obraziła)

 

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Pacul dnia 2002-02-12 16:32 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opalko, nic się nie przejmuj. Ja też przez trzy lata grzebałem się do stanu surowego. Zacząłem w 1999r. od września od wylania ław i ścian fundamentowych. W 2000r. wylałem na to wszystko płytę betonową. W 2001r. stan surowy na razie otwarty ale jak będzie pogoda to wstawię okna i drzwi i będzie zamknięty. I może dalej bym się tak grzebał gdyby nie Belka ze swoimi pomysłami uzdrowienia budownictwa Vatem i końcem ulgi w 2004r. Zacząłem poszukiwać dofinansowania w postaci kredytu żeby to skończyć i nie denerwować się pomysłowością w wyciąganiu kasy przez rząd. Trzeba coś pisać aby dogonić w gadulstwie "Towarzystwo Wrocławskie", chociaż z drugiej strony oni już trzecią stronę poszukują miejsca na spotkanie, a my mamy Salon Muratora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...