Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

On 2002-05-31 21:41, ketiso wrote:

tytułem komentarza do `zdrowotności`.

jakiś czas temu badano wpływ róznych mat. bud na szczury.zamknięto je w kilku klateczkach (jedna wyłożona drewnem druga terrakota i coś jeszcze nie pomnę co)zaobserwowano ,że szczury w klatce z ceramiki nie rozmnażają się . pomyślano sobie ot choroba. po głębszej obserwacji zauważono ,że powodem braku potomstwa okazała się śliskość terrakoty(po prostu szczury się ślizgały).

HEJ!

Ja muszę jeszcze pomyśleć o tej ceramice...super sprawa - antykoncepcyjny dom! To coś dla mnie :grin:

Jaga :wink:

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Jagna dnia 2002-06-02 13:25 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie stolicy. W czwartek i piątek jestem w Warszawie i mam ochotę się z Wami spotkać. terminy mam napięte, ale mam nadzieję, że dam radę przybyć do Salonu Muratora. Temat spotkania jest ciekawy - ogrzewanie kominkiem. Mam nadzieję, że ktoś wpadnie z was.

 

Tak na marginesie jak dojechć z dworca Centralnego na ul. 17 styczna. Pomóżcie - prześlijcie coś na maila [email protected]

 

Ach spotaknie w Salonie w czwartek o 17.00

_________________

 

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: kodi_gdynia dnia 2002-06-04 15:15 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie co, nasza działka, jeszcze dziewicza - czeka!

Można dojechać od dowolnej strony Wisły, tyle że jest to kawałek (troszkę ponad 50km od W-wy). Dla dzieci i psów mamy atrakcje w postaci własnych dyżurnych dzieci i psa :wink: ....Możecie popatrzeć na mapkę i szukać Błędowa. Jak Wam odpowiada - zapraszam. Okolica piękna - zające, kukułki, nieopodal rzeka. Ognisko się da rozpalić i kiełbachy upiec.

Jaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...