Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No właśnie. Byliśmy tak skupieni na dzieciątku (żeby było wysmarowane, siedziało w cieniu, miało na główce czapeczkę, piło dużo wody itd.), że o sobie już zapomnieliśmy... Na efekty długo nie trzeba było czekać - wystarczył 1 dzień, żeby cierpieć już 4-ty... Przestrzegam wszystkich miastowych! Chłodna bryza i zimne piwko :wink: na plaży przy pełnym słońcu są bardzo zdradliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej chyba można się opalić pracując w kostiumie kąpielowym na własnej działeczce albo w ogródku...

Człowiek zajęty, skoncentrowany i zmotywowany zapomina o Bożym Świecie.

A wieczorem kąpiel w kefirze (prosto z lodówki) to jedyne zbawienie.

I spanie na stojąco potem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rad-T - a gdzie dokładnie budujesz? Ja jestem, tzn. za jakiś tydzień będę, na etapie fundamentów. Za dachówkami się zatem nawet jeszcze nie rozglądałem. Możesz jednak spróbować pojechać dalej, choćby Stare Babice, a nawet dalej - Borzęcin Duży. Znajdziesz po drodze kilka mniejszych i większych składów. Blizne to poraktycznie Warszawa, więc ceny mogą być też warszawskie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja wylądowałam w Wawie.Marto chyba zaraz uwierzę,że mam zdolności do przyciągania stolicy na Śląsk.Kiedyś na wczasach poznałam grupę ludzi z Wawy i od tej pory regularnie odwiedzają Śląsk szczególnie pobliski Ośrodek Wypoczynkowy.Teraz Ciebie ściągnęłam.Mam nadzieję,że nie zacznę z Wami wspominać wczasów na Santorini tak jak z nimi po wcześniejszej dyskusji Maćkiem i chyba z Tobą Marto na Forum o mało co nie zaczęłam dyskutować o domach z bali drewnianych.

Pozdrawiam wszystkich Klubowiczów z Wawy

Ewa

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2002-07-19 09:45 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...