Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czuję się wywołany do tablicy.

No cóż: ja kochani skończyłem! No prawie. Jutro kładę parkiet w salonie (tzn wynajęty człowiek), a ja sprzatam i kończę ogrodzenie, zakładam trawnik - same przyjemności; rodzina myje, pakuje. Musze jeszcze odpalić kocioł i wyregulować instalację C.O. ale to pryszczyk. Jest jeszcze mnóstwo duperszwancy ale to chyba nieustająca opowieść. :smile:

 

Od przyszłego tygodnia większe przenosiny i chyba za tydzień zacznę naprawdę mieszkać.

 

JEST PIĘKNIE!!! :smile: :smile: :smile:

 

Jak się troche ogarnie to będę grillować ale jeśli jest chęć do obejrzenia już teraz to czemu nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, byłam na wakacjach, ale, że się i tak specjalnie nie udzielałam więc pewnie nikt nie zauważył (tu się dopominam o "ależ skąd, bardzo nam brakowało...itd" ) :wink:

Nasza działka taka jak była przed wakacjami, tylko z powrotem zarosło to wykoszone. Zaczynam myśleć o hamaku. W końcu od czegoś trzeba zacząć...

Pozdrawiam i zazdroszczę tym prawie-przeprowadzonym....echhh...

Jaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pół roku jako anonim, aż teraz już nie wytrzymałem uwag typu: "...anonimom nie odpowiadam, ale zrobię wyjątek..." :wink: i zarejestrowałem się. Mam nadzieję, że budowa będzie szła mi sprawniej niż rejestracja na forum :wink:. Wiele ode mnie nie skorzystacie, bo sie dopiero tego uczę, ale podsłuchiwać Was będę. Jestem na etapie kupowania działki i na razie podoba mi się to, choć, co oczywiste, boję się jak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...