Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeśli ma to być praca do końca życia to faktycznie trudno wybrać jakąś stałą lokalizację poza granicami miasta. Nie widzę żadnego sensownego rozwiąznia, poza jakimś cichym zakątkiem na Żoliborzu (Żoliborz dziennikarski, oficerski, Kępa Potocka), Górnym Mokotowie lub Ochocie. A może po prostu duży samochód? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu wtrącę malutki donosik na EM. Byłam u Niego na budowie w okolicach kwietnia i był tam stan zerowy. Dzisiaj mamy lipiec i EM się wprowadza. W tym czasie sobie cichutko domek uprzątł w trzy miesiące z wykończeniem i jest myślę ABSOLUTNYM MISTRZEM ŚWIATA W ORGANIZACJI BUDOWY!!!! I nawet nikt tego nie zauważył jaki z niego szybki Bob...

I żeby nie było nieporozumień - ściany murowane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Alicjanko za uznanie :smile: ale jak człowiek musi to dokonuje cudów.

 

Anula: parkiet sprowadziłem spod Rzeszowa. http://parkiet.and.pl/ Jest dużo taniej tak więc nawet licząc transport się opłaca. Koło Warszawy to jeszcze znośny jest producent w Radzyminie. Mam dobrego parkieciarza: mieszka w Wesołej tak więc jakbyście chcieli namiar to pewnie byłby chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Trafiłam tu po raz pierwszy i mam nadzieję, że ni ostatni. Buduję dom w okolicach W-wy i jestem na etapie wykańczania. Szukam stolarza, który zrobi obwiedniowe futryny z drzewa sosnowego. Pomoże mi ktoś go znaleźć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w formie , ponownie na forum :smile:

Anula jestem już prawie jak nowa ( tak twierdzi lekarz ortopeda ), naczytałam się Was dziś od rana i jestem pod wrażeniem rozpędu jakiego w ciągu miesiąca nabrały Wasze budowy ( EM-jak się już wprowadzisz i wykończysz, to zaraz zaczynaj jakąś nową inwestycje, bo jeszcze niedaj Boże nas forumowiczów porzucisz, Opale do ckwadratu- wykazujecie wręcz sztańską aktywność( może na doładowaniu agregatowym ?), raz kopią fundamenty w Wa-wie, zaraz kopią na plaży trójmiejskiej grajdołki-patrząc tylko na was już sie człowiek poci :smile:))))))).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula, to by też Cię zmęczyło bo trzeba by podjąć decyzję czy ma być drewniany czy z PCV, z otwartą komorą czy z zamkniętą, kondensacyjny czy zwykły, z zabezpieczeniami anty-włamaniowymi czy bez, jednofuncyjny czy może dwufunkcyjny (oczywiście mózg, jakby ktoś miał wątpliwości)... :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem Robaczki...

zaczytuję się i zarykuję

gratulacje dla EM-podobno to już..

Bacha!!! Jesteś wreszcie, już obmyślałm jak Cie odszukać, cieszę się,ze wracasz do zdrowia.

Dziuba, czy wiesz, że ja dopiero wczoraj po raz pierwszy weszłam do morza ( w trakcie tego pobytu??) już zaluje, ze tak mało.

dlaczego w Warszawie nie ma morza????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czsu sledze wasze postepy w budowie i jestem pelen podziwu za upor w dzialaniu. jesli to wam nie przeszkadza to przylaczam sie do klubu, buduje na bialolece echa lesne. w kwestji agregatu to posiadam na zbyciu jednofazowy 2,2kw moge pozyczyc. sorry za ortografie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...