Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Alicjanka, potrzebuję mózgu z prostą funkcją: wiedzą jak robić pieniądze. A co do klubu żon, to zgłaszam akces bo moja druga połowa jeszcze nie jest do końca urobiona (zwłaszcza jak sobie przypomni że będzie mieszkał w bezpośrednim sąsiedztwie teściów) i czasem wierzga przeciwko ościeniowi. Cześć Opalko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kobiety. Chyba możemy być dumne-Wy nawet bardziej.:wink:

Moze jakies spotkanko?? Bacha daj namiary na Kampinos, ja tym razem załatwię -Ty odpoczywaj.(zabrzmialo jak nastarsze polskiezdanie-ja ci pobruze a ty poczywaj):wink:

Ktoś chętny na grilla??

I kiedy, kochani, kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, cieszę się że żyjecie. Na pewno Was nie porzucę!

Będę do 20 głównie poza siecią: trzeba przecież trochę pomieszkać :grin:

 

Jakby ktos chcial się skontaktować to Alicjanka zna moją komórkę.

 

Opalki kwadratowe: muszę zobaczyć tą waszą budowę bo czuję się jakbym sam zaczął od poczatku jeszcze raz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!

Opal jestem w szoku - tak długo się w morzu nie wykąpać????

Ja bym tyle nie wytrzymała....

Byliśmy na weekend w Łebie......... nie będę głośno mówić jak "piękna" była w weekend pogoda....... &^#$%$#!!!!!

Ale i tak się wykąpałam - szkoda, że tylko raz i krótko bo fale były za silne...

No to widzę, że grillowanie się szykuje...... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło poczytać, jak ludzie się umawiają na imprezkę, a człowiek tylko siedzi na budowie i szlifuje płyty gk, uklada glazurę i inne takie, a w dodatku jak ma chwilę czasu w pracy i chce pogadać o budowie - bo to ostatnio jedyny temat rozmów to go ignorują - no cóż - poczekam, popiszę, a nóż widelec ktoś się odezwie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...