Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

brrr, dopłynęłam z Ursusa do Marek, uf. Co do gril-terminu to ja bardziej sobota, ale w niedzielę mogę na pewno do godz. 14.30- jeśli spotkamy sie około 13 to nawet zamienię pare słów, wypije piwko, mnie pasuje :smile:.

Opalko- Pan O. to niejaki Antoni Gawart tel. 7250048.

No, to pa, przygotowuje sie psychicznie do powrotu do Ursusa przez remontowany most Grota-Roweckiego i zalano-zablokowana Wa-wę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zarezerwowałam w niedziele na godz. 12

ale jest to warunkowa rezerwacja w zwiazku z zakazem wstepu do kpn. poniewaz dzisiaj spadlo duuuuzo deszczu , jest nadzieja, ze bedzie odwolany. potwierdzam w czwartek.

gdyby sie okazało,ze jednak nie, to wtedy do nas. ta sama linia tylko troche blizej w-wy.

wpisujemy sie na liste:

-opal i c2 z potomkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę już chyba potwierdzić, że jesteśmy sąsiadami... :smile:

I zapraszamy w naszą stronę (w ramach kibelka :wink: )

 

A co do niedzieli to się musimy wstrzymać bo nagle nam się wyjazd z przyszłego tygodnia przesunął na ten. ALe miał być popołudniowy więc liczę, że uda nam się wstąpić chociaż na począteczek. Jeszcze będę potwierdzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maco, jak założymy swoją grupę to na pewno łatwiej będzie się umówić na grila. Nie trzeba będzie wykonywać zbędnych rezerwacji, czekać aż ktoś łaskawie stuknie parę razy w klawiaturę żeby powiadomić czy będzie, czy nie. A ognisko - jak pisał opal - było przecież wstępnie zamówione. Zresztą Grupa Warszawska miała się też chyba spotkać na targach Muratora ale widać niektórzy mają do siebie za daleko. Jednym słowem zapraszam do klubu KPN - budujących i nie tylko w okolicach Kampinoskiego Parku Narodowego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...