Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja nic złego nie napisałem... Chyba nikogo nie obraziłem... Ale jak się coś we wspólnym interesie organizuje a potem 0 sygnału od potencjalnych zainteresowanych (z wyjątkami oczywiście) to można się wkurzyć. Na targach było podobnie - najpierw wielkie umawianie (wtedy jeszcze było umawianie...) a później pamiętam tylko nasze z opalem czekanie w "umówionym" miejscu i o "umówionej" godzinie.

 

Zresztą, tak czy inaczej, dlaczego Klub KPN miałby nie powstać? Siłą rzeczy będzie pewnie mały ale mam nadzieję, że komunikacja w nim nie będzie szwankować... http://www.afternight.com/smiles/chatter.gif Zresztą w razie czego przerzucimy się na znaki dymne lub świetlne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą być świetlne. Myśmy dzisiaj karczowali swoje pole i aż dziw bierze jak wyskie badyle i inne haszcza mogą wyrosnąć na ziemi nasypanej nie dalej niż 2-3 miesiące temu !

To chyba raczej dobrze wróży dzieciom (panuje tam niewątpliwie dobrzy klimat wzrostowy...) !

Teraz jest klar widok na Was !

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Maco dnia 2002-08-10 10:24 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam nadzieje ze mimo secesji nie pozbawicie reszty grupy warszawskiej swoich osob! U mnie niestety sie pozmienialo, mam urlop przymusowy i stad moje dotychczasowe milczenie. To rozumiem ze z grila w niedziele nici? Nic to, kiedy skonczy sie kanikula na pewno cos sie uda zorganizowac. Moze nawet u nas jesli beda chetni. Pozdrawiam

Anula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo opalki ckwadratowe,no i jak dojechała wam ta zagubiona ekipa ? jak obiecałam daję info o tartaku w Kampinosie , ceny : murłaty, krokwie, kantówka 550/m3, deska 420m3, impregnacja 20/m3, co do transportu trzeba podpytać, coś maja ale nie zna m cen. Vat na drewno u nich 22% i ni du du, nic do zrobienia.

Baśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...