Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Żebyć Ty widziała nasze przeprawy do siebie, przez grzęzawisko sąsiadów. Bacha to widziała :lol:

FAceci z dziećmi na ramionach i my dwie nimfy w sandałkach.I takim dostojnym krokiem , jak za przeproszeniem wielbąłdy, kolibiąc się na boki, przeszliśmy. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tylko jeden raz ktoś wdepnął w bagienko...

 

No to jak ?

 

Niedziela czy sobota ?

Nam się trochę kiełbasi... To znaczy może nam się uda w sobotę a w niedzielę to chyba możemy się umówić na przed 14:00-tą...

 

Ale jeszcze muszę sprezycować z moją połowicą. Będę wiedział za jakąś niecałą godzinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff....

Udało się. Ostatnie 90 minut spędziłem na lekturze wątku. Od początku !!!!!! Teraz to już naprawdę nic nie wiem. Pamiętam tylko, że opal ma coś wspólnego z ckwardrat (kurcze - chyba nie namieszałem:smile:), EM to już sobie mieszka, alicjantka ma fajne okna (ale to chyba z innego wątku - już mi się wszystko miesza :eek:) ... i to wszystko. Chyba muszę zacząć czytać od początku :sad:.

A wszystko dlatego, że chciałem się dopisać to tak Szacownego Towarzystwa i chciałem Was wcześniej chociaż trochę poznać.

Czy mój wniosek będzie rozpatrzony ? O tej porze to pewnie nie - zajrzę tu jutro wieczorem, po wizycie (gdzie - no jasne że na budowie :smile:)

 

Trochę o sobie:

Jak kupowałem pierwszą działkę to byłem samotny :sad:

Jak kupowałem drugą działkę (z pierwszą nie wyszło) to nie byłem samotny i miałem jedną żonę :smile:

Jak zaczynałem budować to miałem jedną żonę i jedną córkę. Teraz mam dalej jedną żonę, za to dwie córki i syna ! (właśnie skończył miesiąc)

Mój domek już stoi - w Chotomowie (na północ od Warszawy, niedaleko Legionowa). Stan surowy otwarty, dachówka na dachu, zakończone instalacje w ścianach i tynki. Z salonu mam widok na las - mmmm... :smile:, buduję już czwarty rok :sad: i mam nadzieję w przyszłym roku się wprowadzić. Jutro zaczynam rozkładać styropian do ocieplenia posadzki, w przyszłym tygodniu przychodzą hydraulicy od podłogówki a jeszcze w kolejnym ekipa od wylewki (mam nadzieję, że jeszcze nie będzie mrozów). Na tym koniec w tym roku. W zimę z żoną planujemy wybierać kafelki i inne takie "drobiazgi".

Pozdrawiam WSZYSTKICH

Adam

Ps - no to jak będzie z tym moim podaniem o przyjęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

am - co tak późno? Na liczniku już 59 postów i dopiero się ujawniasz? :wink: W zasadzie to nie wiem, kto miałby Ci to podanie przyjąć, bo ostatnio tak się na warszawskiej porobiło, że więcej na niej gości niż gospodarzy. Ojcowie (i matki) założyciele poobrastali w piórka we własnych hawirkach i z surowizną lub tylko działkowcami przestali się zadawać :wink:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maco, ckwadrat - dzięki za przyjęcie. Pierwsza trema mi przeszła :smile:.

ckwadrat - myślałem o wejściu do grupy już wcześniej, jednak jak zobaczyłem dlugość watku :eek: to zrezygnowalem. Po kilku tygodniach codziennego śledzenia, co nowego na forum nie mogłem wytrzymać i wróciełem tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...