Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

gdybym wymiękał tobym wogóle takiego hasła nie rzucał. Wystarczy cofnąć się parę stron wstecz (nie tylko u Was)- schemat jest podobny: pada hasło piwo i impreza, wszyscy są za ale pojawia sie pierwszy mały proble gdzie, po tygodniu jest już ustalone gdzie i natychmiast pojawia się kolejny, duży problem kiedy.

Pada kilkanaście terminów i żaden oczywiście wszystkim nie pasuje.

W tym momencie wszystko sie rozsypuje albo jezeli dochodzi do spotkania to zbiera sie ekipa 3-5 osobowa... oczywiście cała procedura trwa gdzieś z miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tylko kilka dni a tu .... życie towarzyskie kwitnie http://www.afternight.com/smiles/jump.gif - a już się bałem, że grupa warszawska zapadła w sen zimowy http://www.afternight.com/smiles/sleepgo_ron.gif.

Z tym, pifkiem to rzeczywiście cos trudno idzie to umawianie - zresztą w tej chwili to już chyba tylko pifko grzane.

Może jednak uda się coś ustalić przed grudniem - chętnie bym dołączył i naocznie poznał forumowiczów (niestety przy poprzednim pifku jeszcze mnie nie było na forumowym świecie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to piwko było.... chyba z jakie pół roku temu. Aż wstyd, że tak dawno. Warszawka potrzebuje po prostu silnej, organizacyjnej ręki. Żeby tak była jaka fajna knajpka za zachodnimi rogatkami to można by i pare budów odwiedzić i spocząć później w ciepełku na razgawory... Jest już tak zimno, że przy grilu pod chmurką długo wysiedzieć się nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam wewnątrz jest mało miejsca i jakoś duszno. :sad:

Poza tym, czy komuś bedzie się chciało jechać w nasze przepiękne wiejskie okolice???

Oczywiście, jak już pisałam do bachy, chcemy Was zaprosić do nas ( do tego burd... budowalnego :wink:, ale pogoda.:sad: Za oknem mróz. czekamy, aż sie ociepli. NA jesieni, do wiosny nie czekamy!!!

Chyba, że tak się nie możecie doczekać, to c2 proponuje piwko w naszej miejscowej knajpce (przy Topolowej) po inspekcji naszej chałupy. :lol:Ale ostrzegam-klimaty są!!

Bar Podkowa. :lol:

Co Wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...