Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

Kochani,

 

Byłam ostatnio odwiedzić EM i nie mogę się oprzeć pokusie żeby Wam o tym nie powiedzieć. Bowiem EM jest dla mnie wzorem idealnego inwestora pod względem organizacji:

- to że od stanu zerowego do zamieszkania minęło 4 miesiące -to już mówiłam, ale:

- EM tak rozłożył fundusze, zorganizował i dopilnował robotę, że nie zamieszkał w żadnym stanie rozbabranym, minimalnym czy tym podobne - zamieszkał w wykończonym i wyposażonym domu, z nowymi meblami tam gdzie trzeba (np. w pokoju syna, który jak się domyślam wcześniej nie miał swojego pokoju), z wyposażeniem kuchni, porządnym obudowanym kominkiem, parkietem, dwoma łazienkami, chodniczkami wokół domu, nowym ogrodzeniem itp.

- a także uwzględniając konieczność dowożenia dziecka do szkoły starczyło mu jeszcze na samochodzik dla "Koleżanki Małżonki"!

- przy tym wszystkim NIE TRACI DOBREGO HUMORU i jeszcze wspiera na duchu tych którzy z różnych względów go stracili.

EM - jest NIESAMOWITY!!!

(I to zupełnie obiektywnie rzecz ujmując!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

***** KOMUNIKAT DLA GRUPY WARSZAWSKIEJ I OKOLIC******

 

W zwiazku z tym , że nie idzie się tu dogadać w sprawie spotkania zarządzam, co następuje:

spotkanie u nas (opal i ckwadrat) o charakterze święcenia wiechy

odbedzie się w przyszłym tygodniu -pytanie-kiedy chcecie w sobotę czy w niedzielę?

w samo południe lub troszkę poźniej

 

jedynym dyskwalifikującym powodem będzie brzydka pogoda lub jej brak, jak również inne wyjątkowe okoliczności

 

inne uwagi:

zapraszam na kiełbaski, sałatki, piwko, ciasto

jeśli ktoś ma jakieś specjalne upodobania alkoholowe-bardzo proszę

strój zgrzebny, ciepły

 

PROSZĘ O WPISYWANIE SIĘ NA LISTĘ, bo jedną z okoliczności wyjątkowych jest brak chętnych.:wink:

 

Zapraszam i czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, a ja się zastanawiam, czy to w ogóle wypali w tym tygodniu. Przy takiej pogodzie to wolałabym się nie ruszać z domu, nawet jak razem z dzieckiem wyzdrowiejemy.Choć póki co jesteśmy porządnie rozłożeni. :sad: ckwadrat był ostatnio na działce i mówi, że przy tej pogodzie, to nie da sie tam ustać paru minut. Dlatego czekamy na pogodę.Jeżeli by się wypogodziło (czy ktos coś wie na ten temat) to ok,ale jak ma padac śnieg to nie ma sensu. :sad:

Czy znacie prognozy? Bo z tego co wiem, gdzieniegdzie pada śnieg. Paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...