Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

C2 widzę że od strony marketingowej zawaliłeś troszeczkę.

Moim zdaniem to co zrobiłeś zasługuje na szerszą popularyzację na tym forum.

A więc chciałbym wszystkich poinformować, że bodajże dwa dni temu C2 umożliwił wszystkim chętnym obserwowanie siebie live on line. Żeby było jasne cały czas był ubrany i pracował (tak mi się wydaje) :grin:

Wrażenie jest niesamowite gdy widzisz swojego "rozmówcę", który czyta akurat Twój post. Mordki w tym momencie są zbędne :smile:

Myślę że powinniście namówić C2 na kolejny seans, bo pierwsze wejście oprócz mnie widziało może parę osób - warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak bedzie znowu na forum, to mnie uprzedźcie.Ja mam dość patrzenia na niego. :razz:

 

kami-spokój psychiczny też jest ważny. A poza tym wiadomo, że ktoś z brygady antyterrorystycznej nie może mówić nic innego. Takie okna mogą być jedną z przeszkód. Ale zawsze ktoś powie-że na złodzieja nie ma zabezpieczenia.

Kwestia wyboru.

Ja będę miała.Chyba. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-10-30 11:56, dobrzykowice wrote:

C2 to co zrobiłeś zasługuje na szerszą popularyzację na tym forum.

A więc chciałbym wszystkich poinformować ...

 

dobrzykowice... czy Ty nie za wiele sobie pozwalasz :smile: opowiadając nam "historyjki"

 

On 2002-10-30 14:13, opal wrote:

Pacul

pisz powieść błagam

 

 

właśnie ! :smile:

 

Anoninmowy2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...