Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

Pacul, niech cię ...

Moja Jagódka ma oczywiście 8 miesięcy, a nie 8 metrów, jak łatwo się domyślić. A sportsmenką może i będzie, ale raczej piłkarką nożna albo baseballistką (po tatusiu). I bez ewentualnych aluzji proszę na temat kijów baseballowych. Mój mąż naprawdę grał w baseball, nawet reprezentował nasz kraj w tej egzotycznej dyscyplinie.

 

EM, zawsze marzyłam o tym, aby mieć takie maleńkie dzieciątko, bo moje to się rodziły od razu duże (jedno 4.560/61 a drugie 4040/5:cool:. Fajnie masz mogąc przytulić taką kruszynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kochani,

odswieżamy temat spotkania u nas.

 

Zapraszamy 9 listopada w samo południe.

 

Pogoda się ustabilizowała miejmy nadzieję i nawet w takich warunkach atmosferycznych da radę urządzić spotkanie na placu boju.

Kochani, zgłaszajcie się. :smile:

Po Waszym odzewie podam dalsze szczegóły.

Halo, jesteście? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani

obowiązuje komunikat na poprzedni termin :smile:

Jedzonka nie przynoście. Będą kiełbaski, kaszanka i sałatki, ciasto.

Kto nie ma namiarów na naszą działkę?

 

Gdzie jest reszta?? Anula, Bacha,PAcul-też mógłby się ruszyć do nas, co?Alicjanka usprawiedliwiona. EM-a też pewno nie ma się co spodziewać, zrozumiałe (choć zapraszamy oczywiście :smile:

Ena-będziesz? Zapraszamy :smile:

Jeśli kogoś nie wymieniłam to przepraszam, ale to jego wina, bo znaczy, że rzadko bywa :wink:

Buziaki.

 

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: opal dnia 2002-11-06 16:37 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...