Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U mnie pod oknem w bloku budują wielkofunkcyjny budynek kulturalno-oświatowy (uff ale nazwa) i właśnie wylali chudziaka i położyli kilka warts izolacji przeciwwilgociowej a teraz ostro jadą ze zbrojeniem i lada dzień będą lać fundamenty.

Ktoś chyba pisał, że dodaje się jakiegoś szuwaksu do betonu i można lać do -15C !!!

 

A wodę w Wiktorowie możemy pobrać od nas jakby co... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuńciu jaka jestem zalatana !!

Ledwo zdążyłam z zapisaniem sie na ten piknik, będę kochani około 13/14 na chwilkę bo u mnie się (cholernie wolno) pną do góry ścianki fundamentowe :smile:, a koło 11 mam zabukowanego speca od kanalizy i wodociągów - jadę sobie kupić nowe kolanka :smile: ( już czas ) i parę innych "drobiazgów" za 2 tys. PLN ( chorooooba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam byłem, kiełbaskę jadłem i piwo piłem ....

 

Opal, c^2 - jeszcze raz dzięki za imprezkę. Moje dzieci (młodsza oczywiście była obrażona, że jej nie wziąłem) już chcą powtórkę :smile:

 

Niestety zdjęcia wyszły koszmarnie (to znaczy nie wyszły). Ta zabawka, którą miałem nie nadaje się do innych celów jak tylko do zdjęć przy pełnym słońcu - inaczej nic nie widać. Nie mam więc co przesyłać :sad:

 

Pozdrawiam wszystkich uczestników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuje bardzo że nie mogłem się zgłosić (praca oczywiście) a chetnie poznałbym tak miłych ludzi którzy marzenia swoje realizują :smile: Nastęnego spotkania nie opuszczę !!!

Rzadko bywam tutaj bo czas mi nie pozwala (praca oczywiście) :smile:

ale pozdrawiam wszystkich wytrwałych i życzę szybkiego spełnienia marzeń o własnym domku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

Dziękujemy serdecznie,że nas odwiedziliście.Mimo pogody chciało Wam się....Jesteśmy bardzo wdzięczni.:smile:

Mam nadzieję, że czujecie się dobrze. Mnie tak wywiało, że dopiero doszłam do siebie (myślałam, że to grypa-wszystkie gnaty łamiące,ale jakoś po herbatce ckwadrata wyszłam spod stosu kołder. To był szok termiczny :wink:Jak niektórzy się domyślają moje zdanie na temat mieszkania na wsi ewoluuje. :wink:

MAm nadzieję, że Wam się nic takiego nie przytrafiło.

Fajnie, że jesteście.Ogromne serce Wam przesyłamy.:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się Opalko, że po przemarznięciu doszłaś już do siebie (a mówiłem,że c^2 jest THE BEST). Tym bardziej doceniam fakt, że mimo to, dotrwałaś dzielnie do końca. Dziękuję za miłą gościnę.

P.S.

W drodze powrotnej złapała mnie śnieżyca-sam nie wiem jak udało mi się trafić do domu. :smile:

------------------------------

Uwaga wszyscy zainteresowani.

Jeżeli chcecie zobaczyć wzorową budowę(pod względem porządku i przygotowania do zimy), poproście Opalkę i C^2 o pozwolenie wejścia na ich posesję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...