Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

To znaczy, jeśli ktoś chce zobaczyć, jak wyglądają wzorcowe szprosy. :lol:

Paculku, ja nie musiałam dotrwać, bo mi było z Wami dobrze. Wyszło dopiero w domu. A może właśnie o to chodzi-szok po powrocie do miasta.:eek: Muszę to przemyśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Opalko, ganek jest, na razie oczywiście w obrysie, nie pozbędę się go za nic bo tam mam zamiar zrobić wiatrołap. Mając przed sobą tylko fundamenty mam wrażenie, ( jak wielu innych forumowiczów), że domek jest za mały , wszystko wąskie i krótkie . nie jest to kolos bo 7x11 w obrysie ale żyje nadzieją , że po postawieniu ścian zniknie ten lęk że nic mi sie do mojego domku nie zmieści.

Dziuba imprezka tak ale nie wiem czy damy radę w plenerze, może w lolku na barbary?mogę chyba nieśmiało przypomnieć o inicjatywie Dziuby co do prezenciku ? zamówiłam już HDS- oczywiście żartuję ,oczekuję w lolku forumowej braci np. 04.12.02 ( chyba, że wolicie niedzielę 01.12.02).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bacha,

tym razem nie przeoczę mozliwosci poznania wyjatkowych ludzi, tak jak wypowiadałem sie wyżej o poprzednim spotkaniu - nie opuszcze już zadnej imprezy (przynajmniej takie mam postanowienie ale jak wiadomo my sobie a zycie sobie ) :smile:

Lolek jast OK! Chetnie poznam więcej zapaleńców, którzy nie boja sie staczać "boje" na placu budowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braci forumowa!!!!!!!!!

OBWIESZCZAM!!!!!!!!!

W dniu 02.12.2002 obowiązkiem osób odpowiedzialnych i piwolubnych będzie : stawienie się w Lolku- Pola Mokotowskie, od godziny 15 ( co by dzieciny zdążyły zjeść , pospać i mogły jeszcze troche poszaleć ). Stolik(i) rezerwuję na hasło DOMEK :smile:.

Budujący w soboty wymówek nie uznajemy - wszelkie hurtownie, stolarnie, tartaki czynne są do 14, to o 15 macie prawo być w Lolku.

Czekam ( oby nie za długo bo mi się komunikatywność od pifka może uszkodzić).

Bacha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale plama, obwieściłam wszem i wobec , że ten blond na głowie to nie tylko farbowany.Ja sobie pierona, kartki w kalendarzu z listopada nie przerzuciłam, to mi wyszło 2-gi.Hm , może jak zamieszkam w tym Kampinosie to będzie ze mną lepiej, będę miala dużo czasu na refleksje w drodze do pracy i z powrotem :smile:

DATA REALNA 07.12.2002 CZYLI SOBOTA CZYLI 1-SZY DZIEŃ POWSZECHNIE WOLNY PO ŚW. BARBARZE.

Dobrze,że czuwacie, bo byłabym mocno tego 08-go zdziwiona, że nikt nie mógł przyjść :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...