Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

....i dobrze że nie wpuszczaja wszystkich ....bo nie pomieścilibysie wszyscy chetni :smile: szczególnie w piatkowy lub sobotni wieczór,

ale całe szczęscie że wpuszczaja na tajne hasła :smile::smile::smile:

A tak na marginesie maja jedną z lepszych ochron w tego typu lokalach ... widziałem ich w akcji - nie zazdroszcze tym wynoszonym :smile:) Mozna się przynajmniej czuć bezpiecznie - a zaraz tam wymagac aby wszyscy mysleli ......to juz chyba lekka przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

I ja tak znow Was czytam... i mialam byc u Opalki, ale nie nie wypalilo... Teraz sie prawie nie odzywam, ze przyjde.. bo niby luby ma wolne, ale jak mu cholercia znow zrobia jakas akcje :sad:.. Ja raz bylam w Lolku (+3inne os) jakies 2l temu.. i nas nie wpuscili.. Mam nadzieje,ze jakby co TAJNE haslo zadziala. Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,

we czwartek we Wrocławiu mam nadzieję spotkać miłych budujacych, w sobotę w Warszawie...hmmm :smile: miłe,

mam nadzieje że pogoda dopisze i przybędą tłumy do Lolka z hasłem na ustach "DOMEK" :grin: .

Chyba zaczynam prowadzic hulaszczy tryb życia :???: ,formalnie !

 

 

 

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Yacek dnia 2002-12-03 16:37 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolores,

obejrzeliśmy sobie Twój domek z 2 stron. Jest piękny.Tak gustowny, zgrabny,i przez te opaski klinkieru oryginalny i "schludny",że jestem pełna uznania.A zasłonki w krateczkę w kuchni-rozczuliły mnie do imentu.

Gratuluję serdecznie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu "lolek".

Chciałbym podsumować moje zrozumienie tematu:

spotykamy się jutro tj. sobota 7 grudnia od godziny 15:00 w pubie lolek. Haslo : domek

 

Ja się wybieram.

Mam pytania:

- czy ktoś się wybiera z dziećmi

- czy jest lista rzeczy, które powinniśmy wziąć na to spotkanie (np. projekty domów :wink:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...