Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No, właśnie, my tu się umawiamy, a główna organizatorka ani mru mru... Póki co, ja jestem dobrej myśli, zapowiadam się z Jacusem, co z dziećmi - jeszcze nie wiem, małego pewnie zostawimy pod dobrą opieką a z córką ( 6 lat) zrobimy to co ona zechce. Jadę do domu, na forum zajrzę dopiero w poniedziałek, gdyby jednak plany się z jakichś ważnych powodów radykalnie zmieniły, to Opal i C2 - do Was kieruję gorącą prośbę o poinformowanie nas - namiary przesyłam na priva do opal. Mam nadzieję: Do jutra! B.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Becik dnia 2002-12-06 15:55 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

już wróciłem do domciu, było ekstra !:smile: trzeba chyba częściej jako że sezon budowlany zakończony to chyba wypada trochę się rozerwać i poznać bliżej póki jest na to czas :smile: na wiosne znowu .... budowa zajmie pierwsze miejsce :grin: !!

Następna impreza mam nadzieję -OBJAZDOWA- tak jak co niektórzy proponowali :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drodze jeszcze miałem misję do spełnienia :smile: winko na grzańca musiałem kupić bo w Lolku tylko po zębach mi się rozpłynęło :grin: a dobre jest na taką pogodę jak wszyscy diabli !! samemu robione jeszcze lepsze niz w barze !! może ktoś ma dobre przepisy domowe na grzańca ?? chętnie się zapoznam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Jakoś nikt nie pisze o spotkaniu - to ja coś skrobnę.

Było fajnie (no bo niby jak mogło być :wink:)

Z tego co pamiętam, to było strasznie dużo Jacków, Yackow, Jacusow i innych podobnych. Ja się pogubiłem (tak tylko trochę :wink:)

Mam prośbę do wszystkich uczestników. Napiszcie chociaż zdanie potwierdzając jednocześnie, że byliście. Chciałbym zapamietać, kogo już poznałem (niestety mój mały dziedzic nie pozwolił nam z żoną zostać zbyt długo).

Póki co pamietam (mam nadzieję, że osoby nie wymienione nie obrażą się na mnie; mam też nadzieję, że czegoś nie pomieszam :eek:)) nastepujacych uczestników spotkania (kolejność przypadkowa:

bacha

becik

Yacek

Jacus

Maluszek

ketiso

opal do kwadratu :wink:

dziuba (obiecuje, ze już się wiecej nie pomylę :wink:)

+ oczywiście drugie (a czasami nawet trzecie malutkie :wink:) połowy.

 

Ciekawe, czy się nie pomyliłem i nie wpisałem kogoś, kogo nie było. Ciekawe o kim zapomniałem?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, Miło,że mogliści eprzyjechać , poznałam na żywo następnych zapaleńców :smile:.Yacek pociesza mnie fakt,że ktoś jeszcze buduje tak daleko od W-wy.Żałuję, że nie mogłam pobyć z Wami dłużej ( no i nie spotkałam Dziuby :sad: ). Miałam dość smutne spotkanie (pogrzeb koleżanki i spotkanie kręgu znajomych), dlatego też byłam nieobecna na formum przed imprezą w LOlku ( komp. tylko w pracy, bałam się, że zrażeni brakiem potwierdzenia spotkania nie przyjdziecie a tu proszę proszę całkiem fajna frekfencja ). Następnym razem będę miała więcej czasu żeby z Wami porozmawiać i wyciągnąć masę informacji ( jesteście z budową o milowy krok przede mną i na pewno wiecie więcej).

Impreza objazdowa to fajny pomysł jeśli śnieg nie zasypie, zapraszamy w rejony Kampinoskie, po objeżdzie można zatrzymać sie na pizze w Lesznie. Pomyślcie o dogodnym terminie i spróbujemy zamówić pogodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opal - no to może trzeba założyć nowy klub - budujących z tego, no poro(p)thermu:wink:.

Ja się dopisuję jako członek stowarzyszony-sympatyk (przynajmniej niektóre cegły mam też od tego producenta:grin:). Qrcze - lece sprawdzić, czy nie rozmiękły - przecież spadł śnieg.

 

Dziuba - jak to - w nowym mieszkaniu?

 

Bacha, Yacek - piszecie o jakiejś o(d)bjazowej imprezie - możecie więcej szczegółow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dopisuję się i Ja, jedyna co nie z porothermu ;o)

Fajnie było Was wszystkich poznać i dzięki za sympatyczny wieczór. Opalko ucałuj synka od mojej córy. Była nim zachwycona. Może chcesz Go nam odstąpić ;o)

Zapisujemy się na wycieczkę objazdową. Może by jakiś autokar załatwić to szybciej się uwiniemy ;o)

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Maluszek dnia 2002-12-09 11:35 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłam: "do poniedziałku!" i jestem. Potwierdzam: Imprezka była super. Miałam dziś nad ranem koszmarny sen: przychodzę do pracy i nie mogę uruchomić Forum... na szczęście to tylko zły sen. A więc zaczęłam od wątku poleconego przez opal, czytałam dłuuugo, a teraz pozdrawiam wszystkich.

am - ale się uśmiałam :grin: ), ale kiedy cała rodzinka ( babcie, ciotki itp ) podchwyciła, zaniechaliśmy, bo sie wystraszyliśmy, że przylgnie do niego taka ksywka.

Na razie uciekam, bo obowiązki wzywają pa. B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...