Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

Okolice KPN, jakbyś Jezier nie wiedział :wink:. A z tym wykupem Prószyńksiego to wyczuwam w Twoim poście bardziej sarkazm niż dumę. Podejrzewam, że są dla firmy obciążeniem i wymówką, żeby starym pracownikowm nie dać podwyżek... A ja biedny sam jestem teraz wykupywany. I nie wiem, czy mam się cieszyć czy martwić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja już nie wiem co to podwyżka i chyba nie prędko się dowiem. Z przejęcia tych kilkunastu czasopism Prószyńskiego jest chociaż taka zaleta, że nie muszę już kupować Ładnego Domu i Czterech Kątów aby je poczytać.

A teraz z innej beczki. Szefowa mojej żony oświadczyła jej wczoraj, że nie widzi możliwości dalszej współpracy. W związku z tym nie mamy co liczyć na kredyt. Sprzedaję mieszkanie i buduję za uzyskane pieniądze dom w szkielecie drewnianym w 3 miesiące (bez białego montażu). Jeśli wszystko się uda to już na jesieni przyszłego roku będę wieśniakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest jakaś wielka przykrość. Kasia nie pracuje już od ponad roku a wiedząc jakie są redukcje spodziewała się, że wracając po urlopie macieżyńskim dostanie kopa. Przynajmniej sprawa postawiona została jasno. Nie ta praca to inna. Ale na razie póki syn trochę nie podrośnie zostanie na urlopie wychowawczym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Pozdrawiam po kilkudniowej chorobie. Jezier, moje słowa pocieszenia: na przedłużonym urlope Twojej żony na pewno skorzysta Wasz synek - no bo to jeśli nie mama jest teraz dla niego najważniejszy ( nasz nie ma tak dobrze ). I jeszcze ploteczka rodem z Grupy Krakowskiej: kto chce przepis na świątecznego cwibaka - jest w jednym z ostatnich postów tamtejszego wątku. B.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Becik dnia 2002-12-20 11:39 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja życzę wszystkim z GW aby(śmy) przyszłe Święta spędzili już we własnych chałupkach. Tym szczęśliwcom, którzy już tego dokonali - życzę aby dojazdy były coraz wygodniejsze i krótsze i żeby nie przesłaniały przyjemności z niedawnej przeprowadzki za miasto.

 

http://www.enter.net.pl/www/phantom/choinka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...