Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

:grin:

A my - jak juz wypielilismy te cykorie - to bylismy tacy głodni, ze za cała wypłate od chłopa kupilismy sobie zapiekanki. Wtedy zrozumiałem co to znaczy "ciezki kawałek chleba"

:grin:

 

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Mis Uszatek dnia 2003-01-22 18:22 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

oczywiście ZA !! zmusiłaś mnie jednak do przeczytania poprzednich wypowiedzi, Jestaem ZA,ale nie z pełnym potwierdzeniem, bo nie wiem co mi 1.02.2003 może jeszcze wyskoczyć !! podaj ustalenia jakby co na maila, ile? czego potrzeba? i gdzie sie zlatujemy :smile: (może być u ciebie nie ma problemów) jestem ostatnio troszku zalatany - pracka- wyjazdy na budmy - teraz do Gdyni, a co jeszcze wyskoczy ?? Bóg jeden wie :wink:

Jeżeli to miałaby byc sobota to proszę o popołudniowe godziny ( jak ognisko? bez zmroku? - bez uroku! ) Pozdrowienia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji...

Jak pewnie niektórzy z Was wiedzą :wink: zebrała się pewna grupka osób kupujących okna drewnianie (Gebauer). Dostajemy sensowny upust (20%). Trzeba podpisać umowę i wpłacić 40% w styczniu - czyli jeszcze tydzień. W przyszłym tygodniu mamy spotkanie z przedstawicielem producenta.

Jak ktoś jest jeszcze zainteresowany i jest w stanie tak szybko podjąć decyzję może się skontatkować ze mną na priv.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać ,że jestem pod niesamowitym wrażeniem powstałych "grup zakupowych".Gdzieś tam jest pytanie o pożytki płynące z forum (nie czytałem ).wydaje się to też super pożytkiem.

Ogólnie :smile:

HEJ!

O "zajawce" dostałem info from Opal.Chodzę na siłownię ,robię sobie fryzurki ,pedicure,manicure ,solarium i przyjeżdżam.

Żartowalem ze wszystkim,ale z przyjazdem raczej nie.

HEJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2003-01-24 23:21, am wrote:

Tak przy okazji...

Jak pewnie niektórzy z Was wiedzą :wink: zebrała się pewna grupka osób kupujących okna drewnianie (Gebauer). Dostajemy sensowny upust (20%). .....

 

jak ktoś będzie słyszał o grupie zainteresowanej zakupem okien PCV to bardzo proszę o informację !!:smile:

A może jest ktos zainteresowany utworzeniem takiej grupy ??

Ja TAK !!

w razie czego czekam na informacje.....

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...