Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

Jezier - "W Zawilcach" to nazwa naszego projektu :smile:. A one stoją nieopodal Zaborowa, jadąc z Wawy Górczewską na Stare Babice i dalej na Leszno (dokładne namiary podaję w mailu). Jeśli oczywiscie nic nieprzewidzianego się nie stanie to zrobimy grila u nas w salonie :lol:. Z ogniskiem będzie niestety gorzej... No chyba, że w ogrodzie :lol:. Tylko skąd wziąć suche drewno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ckwadrat,

Czasem mam wrażenie, że ze swoją połową nie rozmawiasz... :wink:

 

I to czasem rozumiem (nie chodzi o Twoją połowę ale o moją...)

 

Ale, że nie czytasz Forum uważnie to się dziwię... :smile:

 

Przecież parę wypowiedzi wyżej pisałem, że skombinuje grube drewno !

 

Jezier, jak będziecie po przeprowadzce to mamy 2 (niestety tylko dwa :sad: ) miejsca w samochodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dojazd ZTM nie jest niemożliwy to jak do tej pory dobrze sobie radzę korzystając z usług tej firmy. Jednak najwyższy czas kupić sobie jakiś pojazd kołowy. Maco dzięki za ofertę.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Jezier dnia 2003-02-03 18:37 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewną niesmiałością chciałabym się spytać czy mogę jako początkujący budujący przyłączyć do was - wytrawnych budowniczych; wypadałoby się przedstawić: na początku stycznia z moją drugą połową podjeliśmy decyzję-sprzedajemy mieszkanie, kupujemy działkę i realizujemy nasze Wlielkie marzenie budujemy mały domek (d06), nie przypuszczaliśmy tylko, że wszystko tak szybko się potoczy teraz mamy już klientkę na mieszkanie, znaleźliśmy działkę (Reguły gmina Michałowice) i nie wiemy co dalej. Mamy jeszcze wiele wątpliwości, a przede wszystkim czy starczy nam pięniążków, ale wychodząc z założenia, że w grupie raźniej, po wielu podejściach postanowiłam napisać ten list;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj halszka. Z tą nieśmiałością - to Cię rozumiem - też się długo przymierzałam. Polecam dla ośmielenia spotkanko z grupą na żywo - to działa! Aha, powiem Ci w tajemnicy że na GW jest już jeden mieszkaniec Reguł lub Michałowic ( nie pamiętam ) :grin: - może się wkrótce ujawni.

Pozdrawiam.B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojta,

A czy ja mogę też się wstępnie dopisać do listy gości? Wiosna idzie i ja znowu buduję (na razie w głowie, ale już jestem tak tym zmęczona, jakbym całe osiedle na jawie postawiła). Ckwadrat czy mam przywieźć pokazowego berneńczyka?

Pozdrawiam Jaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...