Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

marto,

mam inspektora u nas w okolicy ,ale nie wiem,czy będzie chciał,bo to jednak kawałek od nas.Najlepiej jakbyś miała kogoś z oklicy-żeby zawsze był blisko i mógł dojechać na budowę.

Może spytaj w urzędzie gminy? Albo kogoś pod sklepem? :wink:

Pozdrawiam i co to za pomysł z tym przeszkadzaniem?Zapraszamy częściej- w ogóle nie bywasz na swojej grupie.

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie , znikłam na długo bo mnie w pracy wbrew porze roku zaprzęgnięto do orki, czsami tylko wpadam na forum żeby się nie okazało że już mieszkacie a ja nic nie wiem, jutro jadę obstalować i niestety zapłacić mat. na dach - blachodachówkę i okna dachowe- będzie brąz niestety połysk ale ciut tańszy a oklądać z góry będą go tylko ptaszydła, no a w końcu połysk też lubie tylko jakby troche mniej.Buziaki i do spotkania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2003-03-03 21:31, Jezier wrote:

Obok mnie jest parę działek w rozsądnej cenie. Sąsiedzi (a jest ich bardzo niewiele) trzymają tylko psy i koty.

 

Witam Grupę

 

Jak widzicie jestem zupełnie zielony jeżeli chodzi o FORUM. Mam nadzieję, że dzięki Wam dowiem się więcej kto, gdzie, kiedy i za ile..., czyli jak zbudować dom.

Chciałbym przystąpić do budowy "gdy tylko puszczą lody" i zakończyć przed zimą (kanadyjczyk).

Może ktoś poleciłby mi ekipę?

Jezier, widzę, że jesteśmy sąsiadami. Ja mam działkę przylegającą do granic Złotokłosu, od Korzeniówki kilkaset metrów pewnie będzie. Orientujesz się jak kształtują się obecnie ceny działek? Masz doświadczenie z nowym Urzędem Gminy?

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Man

Ja mam działkę w Korzeniówce więc to chyba inna gmina (Tarczyn). Co do cen to kupiłem działkę właśnie w Korzeniówce bo było taniej o kilka dolarów na m2. Ja 2 lata temu płaciłem 12 dol a w Złotokłosie zaczynały się od 15 no i działki mi się nie podobały. Teraz ceny są podobne albo nawet tańsze. Do gminy się wybieram w przyszłym tygodniu a na działkę jadę jutro. Przy jakiej ulicy masz działkę?

Moja działke jest przy ul. Leśnej (100 m od drogi). Obok mnie stoi dom z bali

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Jezier dnia 2003-03-07 16:54 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opal. I jaką mieliście najtańszą ofertę na dachówkę Brasa? Mnie dwa dni temu jeden sprzedawca przekonywał na dachówkę podwójne S lub frankfurter. Chce mi te dachówki sprzedać w cenie greckiej. Oferta jest o tyle kusząca, że grecka nie występuje w kolorze grafitowym a taki mi się bardziej podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym poza grecką reszta dachówek ma specjalną powłokę.

Z tego względu myślimy o Euronicie,gdyż tutaj za cenę greckiej mamy dachówkę z taką właśnie powłoką (akrylowaną)

Jest to oferta kusząca.Ale jaka jest cena tej dachówki.

Ja dostałam 2,46 u jednych i następni opuścili trochę.Nie wiem,jak to jest jednostkowo za dachówkę (nie mam wyceny tylko info przez telefon)ale na całości jest jakieś 200-300 zł.

Ile ty dostałeś?

Możesz pisać na priv,albo do ckwadrata na mejla.

 

Ostatnio była podwyższka greckiej.

S-ka jet ładna,ale widziałam frankfurtera-też pikny i ma kolor,ktorej grecka nie ma.

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dowiedziałem ceny tych tańszych dachówek (grecka celtycka) są spowodowane tym, że są zastosowane inne barwniki. Cena greckiej z 3,36 podstkoczyła na 2,46 dlatego, że Brass zorientował się, że jest to najlepiej sprzedająca się dachówka. Podobno w kwietniu znów ma być podwyżka cen ale równie dobrze mogą to być kłamstwa handlowca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam warszawski oddział klubowy.

Zobligowana przez koleżankę OPALKĘ przedstawiam się - na imię mam Osówka i jestem kobietą ("co widać z imienia" jak mówią niektórzy). Nasz dom powstanie w Osowcu (między Żabią Wolą a Grodziskiem) - bardzo ładne miejsce.

Jezier - ja także prowadzę walkę o niedrogą dachówkę grafitową,profil rzymski (frankfurterka, extra).Jeśli chcesz podzielę się (na priva) wrażeniami i wysokością rabatów, jakie uzyskałam. Może spóła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolores

 

dzięki za namiary, niestety będę mógł odebrać wiadomość dopiero jutro (poszło do firmy, a dzisiaj mam urlop).

 

Jezier

Czy jesteś pewien co do gminy? Prawdopodobnie, podobnie jak ja, od 1.01.2003 jesteś już w gminie Piaseczno - niestety. Niestety, bo znacznie łatwiej załatwiało się sprawy u UG Tarczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...