Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, zaczynam budowac i nawet juz z duza dokladnoscia wiem co. Teraz pora znalezc

wykonawcow i materialy. Rozgladam sie po okolicy i mam do wyboru (Warszawa)

co najmniej kilkadziesiat hurtowni. Jezdzenie do wszystkich i porownywanie

ofert cenowych, transportu, rozwladunku, terminow itp dupereli to praca dla

jednego dobrze platnego pracownika na najblizsze pol roku - min. 10 tys. zl.

Latanie po calym internecie to tez cale godziny - czas i laczenie TPsa.

Bartycka jest droga, mozna sie potargowac, ale musi byc droga bo ma wysokie

koszty wynajmu lokali.

Czy jest w necie takie miejsce, gdzie mozna napisac, że szukam 3000 bloczkow

Ytong i przyslą mi oferty pare firm z W-wy - prownam sobie, wybiore i pojade

kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezier

Masz rację.....Gmina ciągle Tarczyn.

Nasza działka administracyjnie nie należy do Złotokłosu, tylko doń "przylega". Adres jest Prace Duże, ale do Prac D. jest kilka kilometrów.

Byłem dzisiaj na działce, żeby sprawdzić stan gruntu - zamarznięty, ale kłopoty są z dojazdem, wszędzie woda!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w sobotę jeszcze leżał śnieg, wody było niewiele. Jak prognozy będą zachęcające to zaczynam w przyszłym tygodniu. Ziemia trochę zamarznięta ale potraktuję ją koparką. Z dojazdem może być pewien kłopot, ale na działce wody się nie spodziewam, byle tylko ten okropny śnieg stopniał do końca.

Man musisz mieć działkę gdzieś przy ul. Wroniej a jeśli tak to mamy do siebie naprawdę niedaleko (kilkaset metrów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Widzę, że grupa Warszawska cierpliwie czeka na roztopy i szuka materiałów, ekip, firm ... i nikt nikt nie ma czasu na pisanie :smile: Ja też szukam materiału na sciany, dachówki- bo chyba teraz są dość duże rabaty jak kupię coś tanio to poinformuję co i gdzie. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego i bezstresowego rozpoczęcia sezonu wiosennego :smile: Jak widać jestem pełna zapału budowlanego i mam nadzieję, że jak zaczniemy pełną parą to będzie tak nadal :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donoszę,że umorusana świnia już nie żyje.:sad:

Dzisiaj będąc u pana (tzn,stojąc przed wejściem) z pieczarkarni zobaczyliśmy,że na skonstruowanej wędzarni coś się wędzi.Uznaliśmy ,że to muszą być szczątki umorasanej.

Właściciel potwierdził.Zresztą dowód sam się rzucał w oczy-na rękach była jeszcze krew.

I tym krwistym opisem kończę część smutną.

Część weselsza to taka,że może udało nam się coś załatwić z wodociągiem.Wójt zgodził się,że zgoda moze być na piśmie ,nie notarialna.I właśnie po ten podpis tam zawitaliśmy.

Drogi pewno długo jeszcze nie będzie,ale może ten wodociąg damy radę poprowadzić.

 

A co u Was?

Słońce wreszcie zawitało.

 

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszam sie tu dosłownie na oślep metodą prób i błędów, ale idzie mi coraz lepiej.Jestem tu pierwszy raz. Właśnie rozpoczynam budowę. Aktualnie jestem na etapie załatwiania formalności i już zaczęły się schody. Gmina ma problem z wydaniem decyzji o zagospodarowaniu, bo nie mają głównego urbanisty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opalko, gratuluję wodociągu, chociaż nie przeczę, że Utytłanej mi żal, bo ja wszystkie takie stworzonka...no wiesz :sad:

Jezier...wierz mi, lub nie, ale jak przeczytałam Twój post, że zaczynasz we środę, to mi się oczy spociły. Gratuluję.

.....ja też tak chcę.... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna, wolałbym napisać, że za tydzień kończę :smile:. A niestety nawet nie widzę światełka w tunelu. Zasadniczo jestem dobrej myśli, ale też nie wykluczam czarnych scenariuszy. Dwie działki dalej od mojej sąsiad został ze stanem surowym, niespłaconym kredytem i brakiem pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa,ale jeszcze czas poczekać na rozstrzygnięcia.

Ale będę walczyć.:smile:

 

Wszystkim życzę przebudzenia wiosennego i rychłego rozwiązania wszystkich problemów budowlanych. (brzmi cudnie, co??)

 

Pozdrawiam

 

Kochani, a kiedy spotkanko?:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...